Як розблокувати диск.

З появою Windows 7, та й у деяких випадках з іншими операційними системами, значно підвищилася безпека системи та доступу до файлів. Такі заходи безпеки корисні, але з іншого боку, багато користувачів після переустановлення ОС стикаються з величезною проблемою. Суть її полягає в тому, що, навіть працюючи під обліковим записом адміністратора, вони не можуть отримати доступ до деяких папок і файлів всередині свого комп'ютера. Це може бути викликано масою причин. І одна з них - наявність у папок іншого власника.
Вам знадобиться
  • Обліковий запис адміністратора
Інструкція
1
Для початкової настройки загального доступу або захисту файлів і папок, зайдіть в обліковий запис, що володіє правами адміністратора. В ідеалі, це має бути найперша учетка, створена після установки ОС.
2
Знайдіть папку, до якої ви хотіли б отримати доступ. Натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть пункт "властивості". Перейдіть у вкладку «безпека» та натисніть кнопку «змінити». Поставте галочки в усі необхідні пункти в стовпці «дозволити». Якщо необхідний повний доступ - виберіть пункт «все».
3
Якщо трапилося так, що ви не можете отримати доступ до розділу або диск у взагалі, то ваш алгоритм злегка зміниться. Виберіть необхідний локальний диск або розділ і відкрийте його властивості. Перейдіть у вкладку «безпека» та натисніть кнопку «додатково». Перейдіть у вкладку «власник» і в ній виберіть пункт «змінити». Ви побачите строчки «поточний власник» і «змінити власника на». У другій сходинці виберіть необхідний вам аккаунт, наприклад той, під яким ви зараз працюєте і натисніть «застосувати». Не забудьте поставити галочку в пункті «замінити власника подконтейнеров і об'єктів». Пройде деякий час, необхідний на переіндексацію каталогів і файлів, і даний розділ або диск будуть повністю у вашому розпорядженні.
Корисна порада
Все облікові записи адміністраторів слід захищати паролем.Не варто відкривати загальний доступ користувачам, в чиїй надійності ви не впевнені.