Як організувати відпочинок на морі.

Якщо подання про повноцінний відпочинок у вас нерозривно пов'язане з морем, ви можете самі подбати про це. Щоб виключити несподівані неприємності і бути впевненою в тому, що відпустка не буде нічим затьмарений, необхідно організувати відпочинок на морі заздалегідь і почати підготовку до поїздки ще навесні.
Інструкція
1
Розрахуйте і визначте свої фінансові можливості. Вашими основними витратами буде проїзд до вибраного курортного містечка, вартість проживання, харчування та дозвілля. У ці витрати, при необхідності, ви можете включити і таку статтю, як лікування. Багато чорноморські здравниці пропонують таку послугу - на відпочинку ви можете зайнятися і своїм здоров'ям.
2
Виходячи зі складу витрат, розрахуйте вартість проїзду та проживання на одну людину. Врахуйте, що квитки як на поїзд, так і на літак, будуть влітку в 1.5-2 рази дорожче. Виходячи зі своїх можливостей, визначте, де ви будете жити - в готелі, пансіонаті або приватному секторі.
3
Якщо ви хочете заощадити, то виберіть приватний сектор. В інтернеті можна знайти безліч оголошень, де господарі недорогих номерів, розташованих у дворі індивідуальних житлових будинків, пропонують літній відпочинок. Спиш або здзвонитеся з ними, дізнайтеся ціну. Уточніть, чи можна організувати харчування. Деякі з приватників вже пропонують своїм постояльцям сніданки та вечері, які будуть включені у вартість проживання. Інші можуть забезпечити вас плитою, посудом і приміщенням, в якому ви зможете самостійно готувати з продуктів, куплених в магазині і на ринку.
4
Кухні для постояльців пропонують і деякі приватні готелі. Користуючись такою можливістю, ви зведете до мінімуму свої витрати на харчування, а, заодно, і ризик отруїтися неякісною їжею в який-небудь їдальні. Якість же самого харчування буде таким же, до якого ви звикли у себе вдома. Якщо ж ви будете харчуватися в прибережних кафе і ресторанах, то витрати на цю статтю складуть близько 1-1.5 тисяч рублів в день на людину.
5
Забронюйте місця у приватника або в готелі заздалегідь. Господарі, щоправда, можуть запросити передоплату, але це і у ваших інтересах - ви будете точно впевнені, що приїхав в призначений день на місце, знайдете свій номер порожнім і підготовленим до вашого приїзду. І не забудьте заздалегідь придбати квитки на проїзд, не відкладайте їх покупку на останню чергу.
6
Визначившись з проживанням та харчуванням, розрахуйте гроші на дозвілля. Сюди увійде вартість екскурсій, відвідування аквапарків, інших атракціонів і, звичайно, вечірніх ресторанів.
7
Такий серйозний підхід до організації відпочинку на морі дозволить вам спокійно розпланувати свою відпустку і грошові кошти. Ви будете впевнені в тому, що не доведеться бігати в пошуках квартири, а потім - у пошуках місця, де можна поїсти. Крім того, замовляючи проживання заздалегідь, ви зможете вибрати відповідні номери з усіма зручностями ближче до моря.