Як скинути з телефону фото. Як скинути фото з телефону сіменс на комп'ютер.

У наш час безлічі гаджетів досить легко зберігати і переміщати інформацію. Флеш-карти, плеєри, комп'ютери, фотоапарати взаємодіють між собою дуже легко. Головне, навчитися їх зістиковувати.
Вам знадобиться
  • Телефон
  • Картрідер
  • USB-шнур
  • Блютуз
Інструкція
1
Для першого способу переміщення фото з телефону в комп'ютер знадобиться спеціальний USB-шнур, який з'єднає телефон і комп'ютер між собою. Є телефони, що працюють при підключенні в режимі флеш-накопичувача, для деяких же може знадобитися спеціальний драйвер. Коли телефон инициализируется системою, то фотографії можна скопіювати в звичайному режимі з носія на комп'ютер.
2
Другий спосіб скидання фотографій - це передача їх з телефону на телефон через блютуз. Для цього потрібні телефони з цією вбудованою функцією. На обох апаратах включається режим "блютуз активний" і з телефону на телефон передаються потрібні фотографії.
3
Також фотографії з телефону можна діставати шляхом зчитування їх зі знімною карти пам'яті телефону. Для цього фотографії повинні бути на знімній карті пам'яті, а не в телефоні. Потрібно витягнути карту, помістити її в картрідер, підключений до комп'ютера і копіювати потрібні вам фотографії.
Зверніть увагу
Під час передачі фото по блютузу краще не натискати на телефоні жодних клавіш, щоб не було збою в передачі даних.
Корисна порада
При скидання фотографій краще використовувати копіювання, щоб на всякий випадок в телефоні залишилися резервні копії.