Як робити планування кутових кухонь.

Щоб зробити кухню зручною і функціональною, потрібно врахувати безліч чинників, ретельно обміркувати розташування кожного предмета меблів. Особливо це важливо на обмеженому просторі, найзручніший варіант для маленької кухні - це кутове розміщення меблів.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - план кухні;
  • - відомі розміри меблів і техніки.
Інструкція
1
Почніть планування кутової кухні зі складання плану приміщення. Вкажіть на плані розташування дверей, вікон, вузлів комунікацій, розташування розеток, газової плити, мийки. Якщо вам відомі розміри якийсь меблів, накресліть її в тому ж масштабі і виріжте, для зручного пошуку оптимального варіанту.
2
При кутовий плануванні меблі розташовуйте уздовж двох суміжних стін, а кухонний стіл при цьому встане у вільній зоні. Постарайтеся прив'язати планування до основних об'єктів: плиті, холодильника і мийці.
3
Миття розташуйте посередині (головне, не в кутку), для плити знайдіть таке місце, щоб виключити зачіпання посуду про підготовлювану їжу, холодильник повинен бути розташований так, щоб відкривається дверцята не перекривала вільний простір.
4
Починайте планування з нижнього ряду шаф і стоїть на підлозі меблів (холодильника і плити). При цьому при проектуванні верхнього ряду врахуйте, що ширина витяжки повинна бути більше ширини вручений поверхні плити. Глибина верхніх шафок повинна бути менше, ніж глибина нижніх - для зручного використання і затишку в кухні.
5
Варильну панель і духова шафа не ставте поряд з холодильником. Посудомийну і пральну машину встановіть на одній лінії з раковиною, щоб було зручніше їх підключати. Найкраще місце для робочої поверхні - між плитою і раковиною.
6
Намагайтеся використовувати простір кухні ефективно, щоб потрібну річ можна було дістати практично з будь-якого становища. Кут використовуйте для додаткових полиць, там можна зберігати рідко вживається кухонне начиння.
7
Якщо ви плануєте замовити меблі в спеціалізованій фірмі, проводите виміри дуже ретельно, щоб вона ідеально вписалася в приміщення. Найкраще викликати замірника - в такому випадку при невідповідності фірма переробить все за свій рахунок (якщо це прописано в договорі).