Як помістити фотографію в рамку онлайн.

Для вставки знімка в ефектну рамку не обов'язково малювати її самостійно. Якщо ви ще не освоїли до потрібного ступеня графічний редактор, можете скористатися одним з інтернет-ресурсів, що дозволяють вибрати вподобаний шаблон і завантажити в нього власне фото.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Одним з Інтернет-ресурсів, що дозволяє вставити в рамку призначену для користувача фотографію, є avazun.ru. Відкрийте у вкладці браузера його головну сторінку і виберіть з меню пункт «Фоторамки». У лівій частині вікна можна побачити список тем, по яких згруповані доступні шаблони. Якщо ви хочете підібрати дитячу або гумористичну рамку, шаблон зі знаками зодіаку або автомобілями, клікніть по потрібному пункту у списку.
2
Для завантаження знімка в влаштовує вас шаблон натисніть на превью рамки. У діалоговому вікні клікніть по кнопці «Обзор» і виберіть файл з фотографією, що знаходиться в одній з папок на диску вашого комп'ютера. Користувачі avazun.ru можуть завантажувати фото розміром не більше п'яти мегабайт, збережені у файли з розширенням tiff, jpg, bmp або png.
3
Після завантаження знімка відкриється вікно базового редактора, що дозволяє налаштувати розмір вставленої картинки, її нахил і яскравість. За допомогою трьох слайдеров, що знаходяться у верхній частині вікна, слід регулювати знімок під шаблон і скористайтеся кнопкою «Далі». Якщо у внутрішній частині обраної вами рамки розтушовані краю, в режимі редагування напівпрозорі пікселі будуть виглядати непрозорими. Втім, цей ефект зникне, якщо ви перейдете в режим перегляду. Щоб змінити отриману картинку, скористайтеся опцією «Змінити становище особи», яка поверне вас в режим редагування.
4
Домігшись потрібного ефекту, збережіть зображення опцією «Зберегти». Виберіть кнопку «Зберегти» в діалоговому вікні та вкажіть місце на одному з дисків комп'ютера, куди буде записаний відредагований файл.
5
Схожим чином працює сервіс effectfree.ru. Щоб скористатися його можливостями, відкрийте його сторінку в браузері і виберіть з головного меню опцію «Фото в рамку».
6
Знайшовши відповідне зображення, натисніть на його превью. Для додавання свого знімка клікніть по кнопці «Завантажити фотографію». Скористайтеся кнопкою «Обзор», якщо знімок знаходиться на вашому комп'ютері. Якщо ви хочете вставити в рамку фото, завантажене в інтернет, вкажіть в нижньому полі його адресу і натисніть на кнопку «Виконати завантаження фото».
7
Перетягнувши мишкою рамку обрізки, вкажіть ділянку знімка, який буде видно в рамці. За допомогою кнопок, розташованих під вікном перегляду ви можете перетворити фото в негатив, чорно-білу картинку, зображення в червоній або жовтій гамі, повернути знімок або відобразити його по горизонталі. Після редагування, скористайтеся кнопкою «Продовжити створення». У наступному діалоговому вікні клікніть по кнопці «Створити фотоефект».
8
За допомогою кнопки «Завантажити та продовжити» завантажте результат на диск власного комп'ютера.