Як знайти програми для sony ericsson.

Електронні товари компанії Sony багатьма цінителями вважаються одними з найбільш якісних. Телефони і смартфони випускалися раніше на спільному підприємстві Sony Ericsson. З початку 2012 року мобільна продукція повністю перейшла під контроль Sony.
Інструкція
1
Для установки програм на телефони і смартфони Sony Ericsson вам необхідно знати платформу вашого телефонного апарату. Це може бути безоперационная оболонка, яка була присутня на старих апаратах, або операційна система Symbian (зараз теж відійшла в минуле), або ОС Android.
2
В тому випадку, якщо у вас безоперационная оболонка, яка застосовувалася на кнопкових телефонах мобільного підрозділу Sony Ericsson, вам необхідно скористатися додатком Play Now, яке ви зможете знайти в головному меню телефону. Виберіть його і запустіть. Після цього виберіть категорію «Додатки». Далі натисніть на вподобане вам додаток, ви побачите його опис і ціну. Практично всі додатки в Play Now платні. Гроші будуть списані або з рахунку вашого мобільного телефону, або з вашого аккаунта в магазині.
3
Також ви можете скачати будь-який додаток на java, підходяще під дозвіл вашого телефону. Для цього достатньо ввести в рядку пошуку в будь-якій пошуковій системі «додатки sony ericsson java» і натиснути кнопку «Пошук». Файл додатка буде мати розширення jar.
4
Якщо у вас телефон на базі ОС Symbian, щоб завантажити додаток для свого телефону, скористайтеся магазином Play Now, натиснувши тачскін на значку додатка в Головному меню. Далі виберіть значок «Додатки». Ви побачите можливі програми для вашого телефону і ціни на них. Натиснувши на потрібне вам додаток, можна прочитати докладну інформацію про нього. Оплата здійснюється з рахунку вашого аккаунта в магазині або знімається з рахунку мобільного телефону.
5
Ви також можете знайти будь-який додаток в інтернеті, наприклад на сайтах розробників. Підберіть додаток під дозвіл екрана вашого телефону і версію вашої операційної системи. Файли додатків для Symbian можуть мати розширення sis або sisx.
6
Якщо ви власник телефону на базі Android, ваш апарат може виявити потрібні програми в Play Market. Цей додаток доступно з меню телефону. Також можна ввести в браузері адресу сайту і перейти безпосередньо на його сторінку. Ви можете тут вибирати між платними і безплатними додатками з потрібної категорії. Списання коштів за скачані додатки відбувається з вашого аккаунта в Play Market. Крім того, ви можете знайти програми для Android в інтернеті самостійно. Файл додатка повинен мати розширення apk.