Як поміняти секретне питання.

Секретні питання - це один із способів захистити вашу інформацію в разі несанкціонованого доступу до ваших даних в профілі пошти або форуму. Чим цікавіше секретне питання, тим менше ймовірності злому.
Вам знадобиться
  • Доступ в мережу інтернет
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Для того, щоб поміняти засекречений питання, потрібно увійти в особисту пошту або на форум, ввівши логін і пароль в форму входу. Питання міняється в настройках аккаунта.
2
Потім потрібно знайти розділ "Налаштування безпеки", увійти в нього і знайти поля з питанням. Найчастіше секретних питань пропонується декілька на вибір, вони предустановлени. Але в цілях безпеки краще всього придумувати свій секретне питання і відповідь на нього самим.
3
Для цього потрібно вибрати вкладку "Свій секретне питання", вписати його в поле форми, потім вписати відповідь на нього і зберегти ізмнененія. В деяких випадках при збереженні змін потрібно буде ввести пароль. Після того, як зміна збережені, ваш секретне питання буде змінений.
Зверніть увагу
Завдяки правильної відповіді на секретне питання система відновлює вам доступ, тому ставитися до питань потрібно очерь відповідально, і записати питання і відповідь, щоб не забути.