Як грати в пасьянс "Павук". Як розкласти пасьянс павук професіонал.

При установці на комп'ютер операційної системи Windows автоматично завантажуються і деякі ігри, в які користувач може в будь-який момент пограти і на час відключитися від основної діяльності. Особливою популярністю користуються різноманітні карткові пасьянси, в числі яких - гра «Павук».
Вам знадобиться
  • - встановлена на комп'ютер операційна система Windows.
Інструкція
1
Щоб відкрити даний пасьянс, виберіть в меню «Пуск» розділ «Усі програми» і перейдіть в пункт «Ігри», в якому потрібно буде клікнути на напис «Павук». Для зручності доступу до гри за допомогою правої кнопки миші ви можете закріпити ярлик програми на панелі задач або в меню «Пуск». Також ви можете на робочому столі створити ярлик, який значно полегшить запуск програми.
2
Мета пасьянсу полягає в тому, щоб постаратися якомога швидше перекласти всі карти наявні карти в певній послідовності: від туза до короля. У грі беруть участь дві колоди. Час на обмірковування ходу не обмежена, кількість кроків має бути мінімальним. Чим менше ходів, тим вище результат і кількість набраних балів.
3
Після запуску програми на самому початку гри вам потрібно вибрати рівень складності. У «Павуку» їх три: з одного мастю - для новачків, дві масті - для любителів, чотири масті - для професіоналів.
4
Перший варіант - найпростіший. Тому початківцям гравцям рекомендується вибирати саме цей спосіб. Хоча і з ним доведеться непросто. Адже карти не завжди лягають так, як потрібно гравцеві. Нерідко наступний розклад може серйозно зіпсувати всю вашу комбінацію. Але на те вона і гра.
5
Другий варіант, з використанням карт двох мастей, значно складніше. Мета гри - колишня: за найменше число ходів зібрати з поля всі карти. Використання в пасьянсі карт чотирьох мастей вважається вищим ступенем складності. Ця гра розрахована на професіоналів, новачкам її здолати непросто.
6
Карти однієї колоди розкладаються в десять рядів. У перших чотирьох стопках - по шість карт, в останніх шпальтах - за п'ять. На початку гри відкриті тільки десять карт. Сорок карт, які не були розкладку, лежать в нижньому куті ігрового поля і використовуються по мірі необхідності. Коли закінчаться всі можливі ходи, досить клацнути по колоді, після чого відкриється ще один ряд карт.
7
Під час гри на робочому столі обов'язково повинні знаходитися всі десять рядів. Якщо який-небудь стовпець залишиться порожнім, ви не зможете відкрити карти з нижньої колоди.
8
У випадку утруднення ви можете скористатися підказкою, яка вкаже, які карти потрібно пересунути.
9
Гра вважається закінченою, коли всі карти будуть прибрані з ігрового поля або будуть вичерпані всі можливі ходи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TeapM4MQlLE