Як правильно вибрати сітку для вікон.

Установка москітної сітки на вікно - це самий економічний, ефективний, а також безпечний для здоров'я, спосіб захисту будинку від комах і пилу, задуває з вулиці. Завдяки величезній різноманітності сіток, представлених на сучасному ринку, вибрати найбільш підходящу з них зовсім не складно.
Інструкція
1
Перш за все, вирішите, сітку якої конструкції ви хотіли б придбати. Найпоширеніший варіант - це рамкові москітні сітки. Вони досить прості у використанні. Їх легко встановлювати і прибирати при необхідності. Для прикріплення такої сітки до віконної рами найчастіше використовуються кронштейни особливої форми або підпружинені штифти.
2
Великою популярністю у людей, охочих захистити свій будинок від комах, вуличного пилу і тополиного пуху, але прагнучих заощадити при цьому вільний простір, користуються розсувні москітні сітки. Установка такої конструкції - процес непростий.
3
При виборі розсувних москітних сіток будьте гранично уважні. Переконайтеся в тому, що в їх конструкцію входить спеціальний профіль для їздять рам, а не звичайна рамкова сітка, поставлена на полози і здатна прослужити вам до першого сильного пориву вітру.
4
Рулонні сітки для вікон легко згортаються і розгортаються. У складеному вигляді вони займають мінімум місця, тому, якщо у вашому будинку немає зайвого простору для зберігання сітки, така конструкція - ідеальний для вас варіант.
5
Власникам домашніх вихованців краще віддати перевагу москітної сітці «антикішка». Її конструкція відрізняється максимально надійним кріпленням і особливою міцністю полотна.
6
Зверніть увагу на розмір осередків москітної сітки. Занадто великі осередки будуть пропускати пил і дрібних комах, а надто дрібні - перешкоджати нормальній циркуляції повітря.
7
Матеріал полотна москітної сітки повинен бути екологічно чистим, шви - акуратними, а кріпильні елементи - дуже міцними.
8
Колір москітної сітки може бути яким завгодно. Якщо ви хочете, щоб конструкція була максимально непомітною, віддайте перевагу сріблястому або сірому кольору. Якщо ж ваша мета - створення оригінального дизайну, виберіть будь-який, навіть самий яскравий і екстравагантний відтінок.