Як почистити песця.

Зими в Росії холодні, особливо на півночі країни. Тому без одягу з натурального хутра виживати в морози дуже складно. Для того, щоб хутряна одяг служила довго і радувала око, за нею потрібно доглядати. Але мало хто знає, що чистити хутро можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Крохмаль
  • Манна крупа
  • Висівки
  • Борошно
Інструкція
1
Найперший спосіб чистки хутра в домашніх умовах і з застосуванням звичайних «бабусиних» засобів підходить в тих випадках, коли хутро не надто сильно забруднений. У ролі засобу для чищення використовуються манна крупа, висівки або борошно. Тобто такі матеріали, які є абсорбентами. Спочатку потрібно взяти достатню кількість вибраного вами речовини.
2
Після цього потрібно попередньо трохи нагріти суміш. Це можна зробити на сковороді, на невеликому вогні.
3
Потім тепла суміш висипається на шубу, лежачу горизонтально. Потім потрібно рівномірно розподілити цю суміш по шубі. Для цього потрібно струснути шубу, щоб суміш потрапила по всій поверхні ворсу. Якщо хутро сильно забруднений, то можна залишити суміш в шубі на деякий час.
4
Після цього потрібно взяти ганчірочку з натуральної фланелевою тканини і почати акуратно втирати суміш в хутро. Напрямок втирання не грає значення, рухи можуть бути як по ворсу, так і проти ворсу.
5
Після втирання потрібно струснути з шуби суміш (можна почистити пилососом), а потім розчесати хутро щіткою, щоб видалити жир, що накопичився в процесі носіння. Завершальним кроком буде протирання хутра спиртом у напрямку ворсу. Залишилося дати хутрі висохнути, а потім розчесати хутро.
Зверніть увагу
Краще не використовувати парогенератор в чищенні хутра, так як міздря (шкіра) може стиснутися під впливом пари і температури.
Корисна порада
Якщо хутро дуже сильно забруднений, то краще скористатися послугами спеціалізованої хімчистки.