Як зняти стару фарбу.

Ремонт - завжди клопітка заняття. Всі знають, що його не можна завершити, його можна тільки призупинити. Одним з найбільш трудомістких і малоприємних моментів у ремонті було видалення старої фарби. Але в наш час і це можна зробити легко і швидко.
Вам знадобиться
  • Шпатель
  • Ніж
  • Дриль
  • Хімічні змивки фарб
  • Будівельний фен
Інструкція
1
Раніше стару фарбу видаляли механічним способом. За допомогою різних інструментів і залежно від виду фарби, яку потрібно видалити. Наприклад легко відшаровується водоемульсіонку можна було зчищати звичайним шпателем, а ось тверду масляну фарбу доводилося відскоблювати ножем або спеціальними насадками за допомогою дриля. Цей спосіб відрізняється великими витратами праці і часу.
2
Наступний спосіб видалення фарби - за допомогою спеціальних хімічних засобів. До складу цієї хімії входять розчинники, розм'якшуючі фарбу . Потрібно звернути увагу на вид фарби, яка була нанесена, і виходячи з цього підібрати змивку, бо складові реагенти різні для кожного виду фарб. Після нанесення хімічної змивки відбувається реакція, фарба розм'якшується, і потім легко видаляється звичайним металевим шпателем.
3
Найпрофесійніший спосіб використовується при великому обсязі удаляемой фарби. Для цього потрібно взяти спеціальний будівельний фен і прогрівати їм забарвлену поверхню. На фені розташований скребок, яким і потрібно зчищати розігріту фарбу . Дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, так як температура фена дуже висока.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3lU1ZB1z8qg
Зверніть увагу
При роботі зі змивами обов'язково потрібно забезпечити приплив свіжого повітря, хімія дуже токсична.
Корисна порада
Якщо фарба знімається за допомогою фена, робити це потрібно дуже швидко, так як нагріта фарба швидко остигає.