Як наростити собі зуби. Як нарощують зуби відео.

У наше століття, в якому людину зустрічають "по одягу", зовнішнім виглядом, необхідно мати красиві і здорові зуби . Сьогодні відкрита посмішка здатна відчинити перед людиною багато дверей, здатна допомогти налагодити найважливіші контакти. Тому, якщо ви не можете собі дозволити посміхнутися через якогось зубного дефекту, звертайтеся в стоматологію. Нарощування зубів дозволяє ефективно усунути дрібні дефекти зуба (нарощування композитами) або ж повністю відновити зуб.
Інструкція
1
Відновлення зубів (так зване нарощування) здійснюють прямим методом, тобто процедура по відновленню зуба проходить за одне відвідування стоматолога і прямо в ротовій порожнині паціента.Существует і такий термін, як мікропротезуванння - це нарощування невеликих ділянок зуба.Обе названі процедури проводяться зазвичай за допомогою спеціального штифта.
2
У тих випадках, коли необхідно відновити зуб, який наполовину зруйнований карієсом або травмою, застосування одне лише композиту виявляється недостатньо, тому фахівці використовують штифти, на яких і відновлюють зуб. Матеріалами для виготовлення цих штифтів служать метали і скловолокно.
3
На основі металів виготовляються анкерні штифти (вони рекомендуються, якщо зуби мають гарну збереженням). Скловолоконними штифтами відновлюють зуби , які піддалися ендодотіческому лікуванню. Після установки анкерного або стекловолоконного штифта коронковую частина зуба стоматолог відновлює за допомогою сучасних светоотверждаємих матеріалів. Вони дають можливість прекрасно відтворити не лише форму, а й колір зруйнованого зуба.
Зверніть увагу
На нарощених зубах неможливо поява ні карієсу, ні інших проблем. Єдине, що варто пам'ятати - це те, що раз на рік нарощені зуби рекомендується полірувати у стоматолога.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся в даній процедурі, то знайте, що використовуваний матеріал настільки міцний, що прослужить вам понад двадцять років. Плюс до цього, дані види матеріалу для нарощування зубів бувають в різних тонах білого кольору (Тобто нарощений зуб зовсім не буде відрізняється від стоять поруч рідних зубів, якого б відтінку вони не були).