Як оселитися в хостелі.

Необов'язково витрачати на подорож величезні суми грошей. Можна бронювати квитки в поїздку самостійно, а зупинятися в дорозі не в п'ятизіркових готелях, а в хостелах. Хостели - це дешеві готелі, зроблені за типом гуртожитки. Вони дуже популярні серед студентів і людей, для яких в подорожах комфорт і чудовий сервіс стоїть не на першому місці.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті сайти і каталоги хостелів того міста, куди ви прямуєте і з'ясуйте умови проживання в ньому. У деяких хостелах бувають одномісні і двомісні номери, в інших - тільки кімнати на декілька чоловік і загальний душ на поверсі. Багато хостели надають місце на період трохи більше тижня, в інших можна жити стільки, скільки забажаєте. Ціна залежить від якості надаваних послуг і від країни, в якій знаходиться хостел. Якщо в Південно-Східній Азії можна легко знайти житло за 5-6 доларів в добу, то в Європі на суму менше 20 доларів не варто розраховувати.
2
Отримайте рекомендації від досвідчених знайомих або від самостійних мандрівників на тематичних інтернет-форумах. На офіційних сайтах не завжди можна знайти достовірну інформацію. Жоден господар хостела не признається вам, що в його закладі зустрічаються клопи або таргани і регулярно збираються хіпі і любителі травички. А такі сюрпризи цілком можливі навіть в самому культурному місті світу. Хоча якщо вас не страшать комахи та веселі кошлаті хлопці без певного віку і роду занять, Заспокойтесь дарма. Адже хостел - не будинок в гетто, а частіше пристойна, хоча й дешева готель.
3
Запитайте інформацію про місцезнаходження хостела у місцевих таксистів або поліцейських, якщо вам не вдалося знайти готель заздалегідь. Зазвичай вони добре знають місто, де працюють і зможуть допомогти людям з величезними рюкзаками за спиною знайти місце для ночівлі. Можна придбати в аеропорту чи вокзалі путівник і знайти там адреси хостелів. Купуйте путівники відомих авторів і видавництв. Одна з найулюбленіших серій у мандрівників - це Lonely Planet.
Корисна порада
В основному в хостелах селяться веселі, доброзичливі і товариські люди. Але дати гарантію абсолютної безпеки вам не зможе ніхто. Не залишайте цінні речі на видному місці в номері, коли будете залишати хостел. Придбайте маленькі замки для валіз і рюкзаків і завжди тримайте багаж закритим.