Як позбутися від морської хвороби.

У подорожі вас може раптово наздогнати морська хвороба, завдяки якій давно планований відпочинок перетворюється на справжнє катування. Морська хвороба може здолати не тільки в море, це може трапитися в поїзді, літаку і автомобілі, супроводжуючись запамороченням, нудотою і блювотою. Позбавтеся від цієї напасті завдяки деяким рекомендаціям.
Вам знадобиться
  • - кислі фрукти і напої;
  • - імбирний порок;
  • - браслети від захитування.
Інструкція
1
Якщо вас чекає тривала поїздка, в якій може заколисати, ні в якому разі не наїдайтеся перед нею і не вживайте алкогольні напої. Але голодними відправлятися в шлях теж не варто, доцільніше прийняти їжу за дві години до відправки. Їжа повинні бути нежирної і легкою, в дорогу візьміть тверді кислуваті фрукти і овочі, пийте негазовані напої з кислинкою, гризіть солоні сухарики або сосите сушену корочку лимона або апельсина. Деяким відмінно допомагає солоний твердий сир, солоний хрусткий огірок або гіркий шоколад.
2
Виявляється, що імбир або порошок з нього за своєю ефективністю перевершують практично всі сучасні препарати від заколисування. Для того щоб позбутися від морської хвороби, до початку подорожі прийміть один грам порошку імбиру і запийте його водою. Якщо під час поїздки відчуєте напад нудоти, збільште дозу - випийте чаю з імбиром або з'їжте пару печив з імбирним коренем.
3
Якщо ви маєте схильність до морської хвороби, займіть таке місце в транспорті, звідки відкриватиметься хороший огляд на навколишню місцевість або дорогу. Якщо ви їдете в машині, бажано переміститися на переднє місце. Місця, які дивляться в хвіст транспортного засобу, з величезною ймовірністю викличуть напад нудоти і запаморочення.
4
Зупинити запаморочення і нудоту можна за допомогою акупунктури - легкого масажу з натисканням на певну точку. Дана точка розташована з внутрішнього боку руки під зап'ястям. На сьогоднішній момент можна навіть придбати спеціальні браслети, на яких мається опукле місце. Ця горошина чинить постійний тиск на потрібну точку і тим самим допомагає запобігти морську хворобу.
5
Якщо у вас немає можливості або бажання відволіктися і зайняти себе фізичною роботою, прийміть положення напівлежачи, закрийте очі. Можна спробувати зосередити свій погляд на чому-небудь стабільному, дивіться вище лінії горизонту. Думайте тільки про приємне, спробуйте заснути. При можливості прикладіть до потилиці і шиї пакет з льодом або тканину, змочену в холодній воді. Ноги повинні перебувати в теплі.