Як шукати гарячу путівку.

За допомогою гарячих путівок ви можете дуже добре заощадити на поїздці. Це путівки, термін продажу яких закінчується в найближчі дні, або відмовні тури. Палаюча путівка це свого роду колесо фортуни, покладатися на яке цілком і повністю не варто, тому у високий сезон подібних пропозицій може не бути.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ до мережі інтернет
Інструкція
1
Для того що б дізнатися про наявність та вартість гарячих путівок у потрібну країну, зверніться до будь туристичне агентство або в магазин горящих путівок. Повідомте менеджеру, що вас цікавлять саме подібні пропозиції.
2
Що б знайти гарячі тури самостійно, складіть список туристичних операторів, яким ви довіряєте, і скористайтеся їхніми послугами. Одними з найбільш популярних російських туристичних операторів є Tez Tour, Pegas Touristik, Coral Travel, Наталі Турс, S7 ТУР, Санрайз тур, Трансаеро Тур, Бібліо-Глобус, Sunmar Tour, Турфірма Нева, Anex Tour та інші. Заходьте черзі на їх сайти і в стандартному пошуковику турів введіть потрібні вам критерії. Як правило, горящі путівки з'являються за 1-3 дні до початку поїздки, врахуйте це при виборі дати вильоту.
3
Для того щоб побачити більш повний список пропозицій, введіть у пошуковику тільки обов'язкові критерії, такі як місто вильоту, країна і кількість туристів.
4
Розгляньте варіанти поїздок у різні країни, тому подібної пропозиції у потрібну країну може не виявитися, але будуть гарячі тури в іншу, не менш цікаву.
5
Горящих пропозицій, як правило, більше в столицях, це пов'язано з величезною кількістю рейсів в аеропортах, у порівнянні з іншими містами. Розгляньте варіант вильоту не тільки з вашого міста, а й усіх довколишніх міжнародних аеропортів.
6
Після того як ви знайдете відповідний вам варіант поїздки, не відкладайте з її оплатою, тому гарячі пропозиції, швидше за все, будуть цікаві не тільки вам і можуть швидко зникнути. Зверніть увагу, що вам, можливо, доведеться полетіти в цей же день.
7
Сплатіть обраний вами тур на сайті за допомогою пластикової карти або в найближчому до вас туристичному агентстві. Багато туристичні фірми роблять додаткову знижку на поїздку, якщо ви знаходите її самостійно і не користуєтеся послугами менеджерів.
Зверніть увагу
Будьте уважні з інформацією про візи. Дізнайтеся, чи потрібне оформлення візи в обрану вами країну, і скільки потрібно на це часу.
Гарячий тур - хороший спосіб відпочити, заощадивши при цьому значну суму. Будь путівка, як правило, включає в себе авіаквитки/квитки на поїзд, заброньовані місця в готелі, трансфер і страховку. Формує такий пакет туристичних послуг туроператор. Іноді буває так, що він заздалегідь викупив блок місць в літаку/готелі і не зміг реалізувати їх до початку туру. Тоді за кілька днів до заїзду туроператор різко скидає ціни на тури. Палаюча путівка в такому випадку може коштувати в рази дешевше або навіть пропонуватися за ціною перельоту в дану країну.
Інструкція
1
Щоб знайти дійсно хороший гарячий тур, зробіть кілька попередніх шагов.Перед тим як зайнятися пошуком палаючого туру, постарайтеся чітко визначитися з власними вимогами до відпочинку. Відповісти самі собі на наступні питання: - в якій країні ви бажаєте відпочити; - що вас приваблює в цій країні - пляжний відпочинок, гірськолижні курорти, огляд визначних пам'яток, історичні екскурсії, шопінг і т.д.; - Який бюджет ви плануєте виділити на відпочинок ; - яке місто краще для вашої подорожі; - готель якого рівня і з якою інфраструктурою влаштував би вас; - які туроператори формують тури в обрану країну у вашому місті; - ніж ви могли б знехтувати при виборі готелю/міста/країни.
2
Після цього ознайомтеся з готельною базою обраної країни або міста - визначитеся, в які готелі ви хотіли б потрапити, і, навпаки, який не підходить вам за жодних умов. Також визначіться, з яким із туроператорів ви хотіли б зробити поїздку, оскільки від його роботи також неабиякою мірою залежить, наскільки комфортний буде ваш відпочинок. Ця підготовка необхідна для того, щоб ви могли швидко прийняти рішення про купівлю того чи іншого туру. В процесі прийняття рішення, можливо, у вас просто не знайдеться часу на те, щоб хоча б побіжно ознайомитися з інфраструктурою і розташуванням готелю, а також з відгуками по готелю або туроператору.
3
Отже, країна і місто відпочинку визначені, список вподобаних готелів та туроператорів у вас на руках, займіться власне пошуком палаючого тура.Зайдіте на сайт http://ruspo.ru/- це одна з небагатьох безкоштовних систем пошуку турів від всіх найбільших туроператорів Росії, України, Казахстану та ін. На головній сторінці виберіть категорію «Гарячі тури». Задайте параметри пошуку турів - місто від'їзду, країна і місто відпочинку, дати від'їзду і кількість ночей проживання, кількість гостей, категорія готелю, харчування, вартість туру. Система через кілька секунд видасть можливі варіанти відпочинку за заданими параметрами. Виберіть з них найбільш вам відповідний і переходите на офіційний сайт того туроператора, який запропонував даний тур. На сайті туроператора, заповнивши аналогічну пошукову форму, переконайтеся, що такий тур є в наявності. Тепер залишається тільки придбати в найближчому турагенції знайдений гарячий тур.
Корисна порада
Якщо необхідний моніторинг цін на тури, підпишіться на безкоштовні розсилки гарячих турів на таких туристичних сайтах, як «Магазин відпочинку» (http://maot.ru) або «Купи відпустку» (http://kupiotpusk.ru ).