Як пити оцет, щоб схуднути. Яблучний оцет для схуднення - інструкція вживання.

Кислота стимулює вироблення шлункового соку, за рахунок якого відбувається швидке перетравлювання їжі. Також шлунковий сік стимулює обмін речовин, за рахунок якого відбувається зниження ваги. При слабкій роботі шлунка, їжа перетравлюється повільно, калорії засвоюються повністю, і відбувається набір зайвої ваги. В цілях схуднення застосовують яблучний оцет , звичайний не підійде.
Інструкція
1
Купіть яблучний оцет . Бажано брати той, що дорожче. До його складу входять якісні продукти і можна бути впевненим, що він зроблений не з соку і звичайного оцет а. Процес отримання яблучного оцет а тривалий і витратний, відповідно і ціна на цей продукт не може бути мінімальною.
2
Розведіть 1 столову ложку оцет а в склянці води. Випийте за 30 хвилин до їди. Можна приймати і після їжі, в цьому випадку процес травлення пройде швидше, і, можливо, з'явиться почуття голоду. Якщо його вгамувати, то вага буде не знижуватися, а навпаки - підвищуватися.
3
Приймайте яблучний оцет три рази на день протягом одного місяця. Після чого зробіть перерву в прийомі на три місяці.
Зверніть увагу
Якщо у вас є проблеми з шлунково-кишковим трактом, то утримайтеся від такого методу схуднення. Яблучний оцет лише спровокує рецидив захворювання.
Корисна порада
Зниження зайвої ваги відбувається повільно. Якщо зайнятися спортом, то ефект від яблучного оцту позначиться швидше на вашій фігурі. При фізичних вправах відбувається спалювання жирів, а оцет прискорює їх переробку.