Як надягати кепку. Як підібрати чоловічу кепку.

Кепка - це стильний аксесуар, який не тільки здатний захистити голову, але і додає родзинки образу. Тільки для того щоб кепка прикрашала, а не псувала, потрібно дотримуватися правил її носіння.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно ретельно підібрати кепку за розміром, фасоном і матеріалом. Адже, якщо ви зніміть цей головний убір, а під ним виявляться пом'яті волосся, це буде вказувати на ваше невміння підбирати аксесуари. Кепка повинна служити доповненням до зачіски, а не бути тим предметом одягу, який буде приховувати волосся. Стилісти вважають, що визирають з-під кепки локони або «випадкові» пасма допоможуть зробити образ більш романтичним.
2
Для літа потрібно вибирати кепку з легких матеріалів, наприклад, бавовняну. Вона відмінно підходить до такого одягу, як джинси або спортивна спідниця. Шкіряну кепку підбирайте до елементів гардеробу, виконаним з цього ж матеріалу.
3
Колір також має важливе значення. Якщо ви хочете вибрати кольорову модель, пам'ятайте, що до неї потрібно ретельно підбирати взуття. Туфлі, чоботи або ботильйони повинні бути одного відтінку з кепкою. У разі, якщо ваш вибір падає на картатий головний убір, ви можете скомбінувати його з картатими брюками (клітинка на них повинна бути того ж кольору і розміру, що й на кепці) і кросівками або мокасинами.
4
Не забудьте і про аксесуари. Так, наприклад, модна кепка, прикрашена брошкою або вишивкою, відмінно поєднується з маленькою сумочкою. Слід враховувати тільки те, що обробка на сумці повинна відповідати тій, яка є на кепці. Якщо ж ви - любителька спортивного стилю, з кепкою можна поєднувати невеликий рюкзак.
5
Носити кепку на голові можна як в традиційному положенні - козирком вперед, так і нетривіально. Наприклад, зсунувши злегка набік, повернувши козирок в сторону і інші варіації.
6
Вибрати кепку можна для будь-якого часу року. Так, якщо ви хочете носити її взимку, вибирайте утеплений варіант. Для осені підійде акуратна і виконана з матеріалів, які можуть захистити від раптово почався дощу.