Як зробити мопед. Як зробити з двигунам ат мапеда.

Велосипед, який служить своєму власникові вірою і правдою, можна вдосконалити, оснастивши підвісним двигуном. Перетворене в мопед, ваше оновлене транспортний засіб допоможе економити зусилля при пересуваннях на значні відстані. Для модернізації велосипеда необхідно трохи розбиратися в техніці і вміти поводитися з найпростішими інструментами.
Вам знадобиться
  • - старий велосипед;
  • - бензиновий двигун;
  • - запасні частини від мопеда;
  • - набір слюсарних інструментів.
Інструкція
1
Використовуйте був у вжитку велосипед, який послужить основою конструкції майбутнього мопеда. Переконайтеся, що рама не має дефектів і зможе нести порівняно важкий вантаж. У тому місці, де буде розташовуватися двигун мопеда, зміцните зварюванням або болтами додаткову посилюючу площадку, оскільки конструкція повинна буде витримати не тільки водія, але і силову установку.
2
Забезпечите раму двома колесами. Використовуйте обода від старого, що відслужило свій мопеда. При необхідності переробіть передню і задню вилки, якщо обід колеса виявиться ширше штатного велосипедного. На осі заднього колеса змонтуйте зірочку, яка через ланцюг сприйматиме обертальний рух вала двигуна.
3
Передню вилку транспортного засобу обладнайте амортизаторами, знятими зі старого мопеда або легкого мотоцикла. Це потрібно для того, щоб при русі ефективно згладжувати поштовхи і удари, неминуче виникають при їзді на високій швидкості.
4
Забезпечите мопед додатковими гальмами - переднім і заднім. Одного заднього гальма буде недостатньо для забезпечення безпеки руху. Рукоятки управління гальмівною системою виведіть на кермо.
5
Навісьте на раму силову установку. Краще всього використовувати стандартний бензиновий двигун від мопеда, наприклад, марки Д-6. Цей одноциліндровий двигун порівняно легкий, простий і надійний в експлуатації. Перед монтажем переберіть силову установку, промийте деталі двигуна бензином, перевірте справність агрегату. При необхідності замініть поршневі кільця. Особливу увагу приділіть надійності кріплення двигуна до рами. У передній верхній частині рами закріпіть хомутами паливний бак.
6
Приєднайте трансмісію - ланцюг, яка з'єднає зірочку двигуна з великою зірочкою заднього колеса. Відрегулюйте натяг ланцюга і гарненько її змастіть. Тепер можна підключити до рукояток управління тросики зчеплення і дросельної заслінки.
7
Встановіть на мопед передню фару і задній відбивач світла. Без них їзда в темний час доби може бути скрутною і небезпечною.
8
Заправте мопед паливом і зробіть регулювання органів управління двигуном. Послідовно налаштуйте дросель, зчеплення і гальмівну систему. Готову конструкцію пофарбуйте в практичний колір, це додасть колишньому велосипеду абсолютно новий вид. Тепер ваш мопед готовий до першого старту.