Як зробити синові на день народження поздоровлення. плакати на день народження сина своїми руками.

Діти люблять отримувати на дні народження не лише подарунки, а й вітальні листівки та плакати. Важливо приділити увагу і організаційної стороні свята, і тоді торжество запам'ятається вашому синові надовго.
Інструкція
1
Враховуйте специфіку психології хлопчиків: більшість з них не любить отримувати в якості подарунків одяг і взуття. Що саме подарувати синові, вибирайте в залежності від його віку та особистих уподобань. Це може бути, наприклад, цікава книга, технічна іграшка, конструктор. Великою помилкою батьків може виявитися вручення подарунка вранці, одразу після спонукання дитини. Це слід зробити в середині свята.
2
Складіть текст привітання. Він не обов'язково повинен бути віршованим - підійде і проза. У ньому обов'язково згадайте той факт, що ваш син став дорослішим. Побажайте йому успіхів у навчанні, захопленнях.
3
Оскільки діти прокидаються пізніше батьків, підготовку до свята почніть заздалегідь. Прикрасьте кімнату, в якій буде відзначатися день народження, підготовленими завчасно плакатами, а також кульками і серпантином. Подарунок упакуйте в коробку, яку потім оберніть в декоративну папір і перев'яжіть стрічкою. Чи не виставляйте її поки на вигляд. Накрийте на стіл, але торт зі свічками поки не виносьте.
4
Перед запрошенням дитини і запрошених друзів за стіл закрийте фіранки і вимкніть в кімнаті світло. Коли ваш син розташується за столом, дістаньте торт з холодильника, прямо на кухні поставте на нього свічки і запаліть. Дочекайтеся, поки інший член сім'ї прочитає привітання, після чого відкрийте двері, внесіть торт і поставте його на стіл. Нехай дитина задует на ньому свічки.
5
Тепер включіть світло і принесіть коробку з подарунком. Дайте синові самостійно її відкрити і дізнатися, що ж йому подарували. Запрошені друзі тепер можуть вручити і свої подарунки. Наріжте торт і принесіть чай.
6
Продовжуючи відзначати свято, влаштуйте разом із запрошеними друзями веселі ігри, проводити які можна, не виходячи з-за столу. Можна, наприклад, зіграти в анаграми, фанти, лото. Головне - вибрати такі ігри, які сподобаються всім.