Як завантажувати додатки для мобільних телефонів.

Основна функція мобільного телефону - можливість відправляти і приймати короткі sms-повідомлення, а також здійснювати телефонні дзвінки. Сьогодні можна значно розширити цей функціонал, якщо використовувати спеціальні програми, які можна завантажити з інтернету.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер з підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Насамперед, вам потрібно вибрати сайт, з якого ви будете завантажувати потрібні програми для телефону. Важливо знати, що на сторінках деяких сайтів розташовуються небезкоштовного додатки, тобто за їх використання або активацію потрібно заплатити. Оплата таких послуг зазвичай проходить за допомогою відправки sms-повідомлень, причому ціна може бути досить високою. Такими схемами поширення користуються власники сайтів, які співпрацюють з партнерськими програмами.
2
Вам же необов'язково платити гроші за те, що можна отримати безкоштовно. Основний набір програм для будь-якого телефону можна знайти на сайті, посилання на який вказана в блоці «Додаткові джерела». На завантажившись сторінці знаходиться список всіх програм із зображеннями у форматі блогу (останні записи відображаються зверху вниз). У лівій частині знаходиться бічна панель, яка є каталогізатором або своєрідним змістом існуючих розділів.
3
Оберіть програму з головної сторінки і натисніть посилання «Читати далі і завантажити», щоб продовжити, або виберіть розділ з бічного меню сайту, а потім і саму утиліту. Перед вами з'явиться детальна інформація про це програмному забезпеченні. Після її прочитання ви побачите посилання на скачування виконуваного файлу, зазвичай jar- або jad-формату.
4
Клацніть по потрібному архіву і на новій сторінці виберіть модель свого телефону. Якщо ви не знаєте його назву, рекомендується скористатися однією з посилань у верхній частині сторінки: телефон з підтримкою MIDP 1.0 або телефон з підтримкою MIDP 2.0. У новому вікні виберіть опцію «Зберегти файл» і вкажіть папку призначення, наприклад, «Робочий стіл».
5
Перед копіюванням завантаженого файлу з комп'ютера на телефон необхідно перевірити його на наявність вірусів. Напевно ви вже знаєте, що кожен антивірусний продукт може не знати деякі види загроз, тому завантажену програму краще перевірити за допомогою спеціального сервісу. Перейдіть по посиланню, зазначеної в блоці «Додаткові джерела».
6
Натисніть кнопку Choose File, щоб завантажити архів, а потім кнопку Scan it для початку сканування. Через деякий час ви побачите результат перевірки: за вас проведуть перевірку 41 антивірусна програма. Якщо загроз не виявлено, можете сміливо перекидати файл на карту пам'яті свого телефону.