Як підготувати подарунок на день народження.

День народження близької людини - особлива подія, до підготовки до якого потрібно підходити з усією відповідальністю. Головним пунктом, звісно, є подарунок, вибирати який доведеться з розумом.
Інструкція
1
Почніть підготовку заздалегідь. Купівля презенту в останні години перед святкуванням показує ваше ставлення до іменинника. Якщо ж ви хочете подарувати щось дійсно варте, доведеться витратити на приготування дещо більше часу. Тижня буде цілком достатньо, якщо тільки ви не вирішите замовити доставку подарунка через інтернет.
2
Відштовхуйтеся від потреб і переваг іменинника. Вибір подарунка повинен грунтуватися аж ніяк не на ваших смаках. Якщо ви перебуваєте в близьких відносинах з винуватцем торжества, не зайвим буде поцікавитися, що йому потрібно в даний момент. Іноді найкращим подарунком буде вручення грошей, але дарувати їх можна лише найближчим друзям або родичам.
3
Підходьте до вручення подарунка творчо. Навіть у випадку покупки заздалегідь відомого презенту, обіграйте ситуацію його вручення. Придумайте забавну сценку, опис подарунка, упаковку для нього. Даруючи гроші, ніколи не вручайте їх без обгортки, - покладіть в конверт або спеціальну листівку. Їх же можна піднести, здивувавши іменинника. Наприклад, розміняйте суму на купюри по п'ятдесят рублів, утрамбуйте в маленьку коробочку і закрийте її, обв'язавши стрічкою. Коли її відкриватимуть, купюри вироблять щось на зразок невеликого салюту. В цей момент можна побажати імениннику завжди купатися в грошах.
4
Об'єднайте зусилля з друзями, які також мають намір привітати іменинника. Якщо на розум приходять тільки дорогі подарунки, або ви знаєте, що іменинник в чомусь подібному потребує, можна створити комітет з підготовки презенту. Об'єднайте фінансові та творчі зусилля з кількома товаришами, і свято від цього стане тільки веселіше.
Зверніть увагу
Підносячи подарунок жінці, обов'язково прикладіть до нього квіти. Ця давня традиція перейшла в розряд правил етикету, тому сьогодні з'являтися на торжестві, присвяченому дню народження дами, без квітів - поганий тон.
Корисна порада
Подарунки не завжди втілені в матеріальну оболонку. Дарувати емоції - означає дійсно цінувати людину і бажати йому найкращого. Любитель джазу оцінить кілька композицій, виконаних під його балконом. Любитель пригод порадіє влаштованої друзями поїздці. Фантазуйте і не соромтеся своїх найсміливіших ідей.