Як зробити запрошення на день весілля. Як самому зробити запрошення на весілля на комп'ютері.

Запрошення на весілля, зроблені своїм руками, будуть приємним сюрпризом для гостей і залишаться на згадку. Подивіться приклади в інтернеті або у весільних журналах, підключіть свою фантазію, і у вас вийдуть оригінальні та ексклюзивні запрошення.
Інструкція
1
Якщо ви володієте комп'ютером і елементарними навичками роботи в графічному редакторі для обробки зображень, то оригінальним варіантом може стати запрошення, на якому буде розміщений колаж із фотографій нареченого і нареченої в оточенні весільної атрибутики. Поряд з фотографіями розмістіть текст із запрошенням і зазначенням часу і місця торжества. Також можете зробити для кожного гостя карту, на якій буде вказано місце святкування і як до нього дістатися.
2
Запрошення може бути у вигляді листівки - одинарної або подвійної, сувою, книжки. Виберіть форму листівки - прямокутну, круглу, квадратну, у вигляді сердечка, фігурну. Якщо ви робите одинарну листівку, можна використовувати 2-3 аркуша паперу різних кольорів і розмірів, накладених один на одного або наклеїти на основний аркуш смужку з гофрованого паперу і прикрасити її стразами або намистинами. Подвійну листівку можете проколоти діркопробивачем і скріпити атласною стрічкою або зробити оригінальний замочок з петельки і ґудзики, прикріпленою до паперу. Цікавим варіантом може бути сувій, скріплений сургучною печаткою або перев'язаний стрічкою. Папір можна зістарити за допомогою заварки і запальнички або прикрасити її блискітками.
3
Основний рисунок запрошення намалюйте самостійно фарбами, кольоровими олівцями або фломастерами або скористайтеся шаблоном з інтернету. Більшого часу і терпіння зажадає створення колажу. Наприклад, можна з сухих гілочок і квітів зібрати букетик, з фольги вирізати келихи або кільця, з кольорового паперу - сердечка, фігурки голубів, зі шматочків тканини та картону - силуети нареченого і нареченої.
4
Ваше запрошення може бути строгим і лаконічним, без малюнків та колажів. Просто роздрукуйте на кольоровому папері текст запрошення або напишіть його самостійно кольоровою ручкою або чорнилом.