Як вибрати зимове взуття дітям.

Дитяча зимове взуття повинна утримувати тепло і не давати ніжкам мерзнути. Вона повинна бути зручною і виконана з натуральних матеріалів. Головне завдання батьків при виборі зимового взуття дитині - це правильно підібрати розмір.
Інструкція
1
При покупці дитячого зимового взуття потрібно правильно підібрати її розмір. Якщо взуття виявиться маленькою для малюка, то вона буде тиснути на ніжки і вони будуть мерзнути. Чоботи великого розміру зігріють в холодну пору року. Неправильно обраний розмір взуття призведе до деформації сформованій дитячої стопи.
2
Купуючи зимову черевики дитині, зверніть увагу на повноту чобіт. Дитині з вузькою стопою не купуйте широкі чобітки, а малюкові з широкою ніжкою не одягайте вузьку взуття. Візьміть дитину з собою і приміряйте йому вибрані черевики, розміри у різних виробників і в різних магазинах можуть відрізнятися. Постарайтеся приміряти чобітки ввечері, так як за день ніжки трохи опухають.
3
Купуючи взуття дитині, уважно подивіться на вз'ем. Якщо перехід від верхньої частини ніжки до гомілки плавний і похилий - це вважається високим підйомом. Вз'ем повинен бути зручним для дитини. Через деякий час зимове взуття розношується і стає більше. У цьому випадку підкладіть в чобіток ще одну устілку.
4
Вибираючи взуття на зиму подивіться на підошву чобітків. Вона повинна бути гнучкою і щільною, щоб дитині було зручно ходити. Зверніть увагу як виконані шви. Для цього відігніть верхню частину від підошви і подивіться чи щілини.
5
Щоб підошва у зимового взуття була не слизькою, розгляньте на ній малюнок. Він не повинен бути направлений в одну сторону. Така підошва буде ковзати. При виборі чобіт подивіться на наявність супінатора, якщо його немає, то придбайте спеціальну ортопедичну устілку. Взуття має мати жорсткий високий задник, широку частину у носочка. Верхня частина повинна бути щільною, щоб дитина не підвернув ногу.
6
Купуючи зимове взуття дитині, зверніть увагу на устілку, вона повинна бути хутряна і щільно пришита. Утеплювач у взутті повинен бути з натурального хутра або на мембрані. Намагайтеся вибирати чоботи з натуральної шкіри. Подивіться на взуття з усіх боків, на ній не повинно бути складок, зморшок, плям і пошкоджень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hm_qByY9JqI
До вибору зимового взуття для дитини потрібно підходити дуже серйозно. Якщо у малюка будуть мерзнути ноги, то простудних захворювань не минути. Крім того, що зимове взуття повинна бути теплою, важлива якість і зручність вироби.
Інструкція
1
Вибирайте взуття за розміром. У магазин краще йти у другій половині дня, ближче до вечора у дитини трохи набрякають ніжки, і стопа стає більше. Ідеально, коли між носком чобота і пальцями малюка залишається зазор від 1 до 1,5 сантиметрів. Не купуйте взуття впритул, в ній дитяча стопа буде стиснута, і ніжки замерзнуть.
2
Зверніть увагу на форму виробу. Носок має бути достатньо широким, щоб малюк зміг вільно поворухнути пальцями ніг. Халяву підбирайте по товщині ніжки дитини: надто високе й вузьке буде здавлювати м'які тканини, а в надмірно широкому халяву дитяча нога буде бовтатися.
3
Переверніть взуття і подивіться на підошву. Занадто жорстка підошва заважає здоровому розвитку стопи. Вибирайте підошву з полівінілхлориду (ПВХ) або термоеластопласту (ТЕП), крім того вона повинна легко гнутися. Малюнок на п'яті і шкарпетці повинен бути «різнобічним», інакше підошва буде ковзати. Щоб нога не зміщувалася і не ерзала, підбирайте чобітки з високим і жорстким задником.
4
Важливу роль при виборі зимового взуття грає матеріал. Кращими матеріалами для виготовлення дитячого взуття є шкіра і текстиль. Універсальний варіант - це шкіряне взуття з натуральної хутряною підкладкою. Шкіра добре «сідає» за формою ноги дитини, відмінно пропускає повітря і відповідає всім гігієнічним вимогам. Єдиний мінус такого взуття: вона не дешево коштує. Ще одним вдалим варіантом є дитяча зимове взуття на мембрані. Мембрана - це тонка перфорована плівка з великою кількістю дуже дрібних отворів. Таке взуття легка, тепла і не пропускає вологу, дозволяючи нозі «дихати». Взуття з паропроницаемой мембраною багатошарова: верх текстильний, а всередині вовняна або хутряна підкладка.
5
Виділіть час і серйозно підійдіть до вибору дитячого зимового взуття. Адже невдало підібрана обновка буде погано зігрівати дитячі ніжки, доставляти дискомфорт, а також сприяти неправильного розвитку стопи, внаслідок чого у дитини може розвинутися плоскостопість.