Як відрізнити zippo від підробки.

Zippo - це найпопулярніша марка бензинових запальничок. Незважаючи на те, що сам виробник Zippo намагається захистити свій продукт, сучасний ринок просто наповнений підробками. Для того щоб не обманутися при виборі запальнички, ви повинні знати наступні способи перевірки.
Інструкція
1
У слові Zippo замість крапки над літерою «i» має бути полум'я. Це зареєстрований логотип, який підтверджується знаком R в гуртку.
2
На дні запальнички має бути присутня напис Made in USA. Зліва від слова Zippo - буква латинського алфавіту, яка позначає місяць випуску, а праворуч - цифра, що позначає рік випуску.
3
Вітрозахисний екран повинен мати ідеальну форму овалу, а на ньому мають бути 8 симетричних отворів.
4
В справжніх запальничках Zippo прапорець видає неповторний клацання за допомогою запатентованої пластинки.
5
На внутрішньому корпусі запальнички найтоншим шрифтом повинні бути нанесені написи, які означають: «Для кращого результату варто використовувати Zippo кремній і паливо», а на іншій стороні - «Берегти від дітей. Заправивши запальничку, витріть руки. Запальничка самостійно не гасне, закривайте кришку ». В підробках ви не побачите такого дрібного шрифту, а в самому тексті можуть бути помилки.
6
Все гравюри, малюнки та емблеми на зовнішньому корпусі запальнички виконуються на високому художньому рівні, така якість досягається тільки при використанні технологій Zippo.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p9nYxE4kBNY