Як захистити садову ділянку від кішки. Як прикрасити садову ділянку своїми руками.

Влітку багато городян перебираються жити на дачі і відвозять із собою своїх домашніх улюбленців, найчастіше, кішок. При цьому багато хто і не здогадуються про те, якої шкоди садовому ділянці може нанести цю тварину.
Вам знадобиться
  • - металева сітка;
  • - нашийник з бубонцем;
  • - відлякуючий кішок аерозоль;
  • - відлякують пристрої з детектором руху;
  • - оцет, шкірка апельсина або кайенский перець;
  • - насіння собачого колеусу.
Інструкція
1
Використовуйте металеву сітку, натягнуту між дерев'яними кілочками, щоб захистити від кішки окремі ділянки саду, наприклад, грядки з молодими рослинами.
2
Висаджуйте рослини в квітнику таким чином, щоб їх листя повністю вкривали грунт. В цьому випадку кішки не стануть справляти нужду серед квітучих кущів. Крім того, такий метод посадки дозволяє зберегти вологу в грунті.
3
Намагайтеся вчасно зволожувати грунт на ділянці. Кішки люблять розкопувати легку і сухий грунт і уникають контактів з сирою землею.
4
Подбайте про співочих птахах, час від часу Візитне ваш сад. Встановіть пташині годівниці на стовпах біля природного притулку, наприклад, чагарнику. Щоб захистити птахів від кішки, купите для вашого вихованця нашийник з бубонцем. Його дзвін буде попереджати птахів про небезпеку і сильно ускладнить кішці полювання.
5
Замикайте на ніч тварина в будинку. Ніч для кішки є часом активного полювання. Крім того, і ви не зможете вночі завадити їй розорити пташине гніздо або розрити грядки в пошуках Кротова нір.
6
Придбайте спеціальні засоби для відлякування кішок. Існує три різновиди подібних пристроїв: аерозолі, ультразвукові прилади та водні розбризкувачі. Аерозолі містять неприємний для кішок запах, ними обприскують ті місця ділянки, які необхідно захистити від кішки. Електронні прилади, оснащені детектором руху, при наближенні тваринного видають звук, нечутний для людини, але дратівливий кішок. Водні розбризкувачі також містять детектор руху і включаються при появі кішки в зоні ураження.
7
Використовуйте для відлякування котів різні речовини з різким запахом: кайенский перець, шкірку апельсинів або оцет. Якщо ви хочете надовго захистити від кішки окремий куточок саду, не використовуючи складних пристроїв і неприємних запахів, висадіть на його кордоні собачий колеус, який виділяє при дотику майже невловимий для людини, але сильно дратівливий кішку аромат.