Як поправитися тільки на обличчі.

Як існує проблема схуднути в певних «проблемних» місцях, так і є складність поправитися тільки на обличчі. Занадто худі особи зорово додають вік, адже хороший овал обличчя і округлі щоки - це ознака молодості. Як поправитися тільки на обличчі, не додаючи у вазі?
Інструкція
1
Перестаньте нервувати. Дуже часто особа худне від переживань - так реагує на постійний стрес підшкірна клітковина, структура якої під його впливом змінюється, і шкіра втрачає тургор.
2
Доглядайте за шкірою обличчя - ви повинні добре очищати, живити і зволожувати її. Можливо, ваше обличчя виглядає схудлим і змарнілим через те, що шкіра стала сірою і тьмяною, втратила «фарбу».
3
Робіть вправи для лицьових м'язів. Взагалі неможливо поправитися або схуднути в якомусь конкретному місці за допомогою дієти. І якщо з ділянками на тілі проблема легко вирішується в спортзалі, то особа «накачати» неможливо. Однак гімнастика для лицьових м'язів допоможе підтримати та покращити пружність шкіри і краще окреслити овал обличчя.
4
Харчуйтеся їжею, багатою амінокислотами і білками, які є цінним матеріалом в процесі формування клітин шкіри. Може бути, сильно поправитися на обличчі у вас і не вийде, але зате шкіра ваша засяє здоров'ям, овал стане м'якше, а щоки трохи округляться.