Як влаштувати пікнік. Як зробити пікнік на річницю весілля.

Весна і літо - чудовий час року для виїзду на пікнік і відпочинку на природі. Щоб даний захід пройшов успішно і запам'яталося надовго, потрібно заздалегідь все підготувати і продумати до дрібниць кожну деталь: де, як, з ким ви будете проводити час.
Вам знадобиться
  • - продукти;
  • - мангал;
  • - шпажки;
  • - решітка;
  • - розкладні столи і стільці;
  • - ігри для активного відпочинку.
Інструкція
1
Попередньо повідомте всіх, з ким ви збираєтеся поїхати відпочивати на природу. Вирішіть організаційні питання. Найважливішим питанням буде місце проведення пікніка. Якщо ви плануєте відзначити знаменну подію в колі друзів, вибирайте для заходу берег річки, озера чи галявинку в заміському лісі. Не забувайте, якщо погода посушлива, пікніки в лісі заборонені, тому залишається тільки берег річки або озера.
2
Вирішіть питання про спосіб, яким ви будете добиратися до місця проведення пікніка і назад. Найбільш поширений варіант - це використання особистого транспорту. Кілька легкових машин без зусиль зможуть доставити до місця відпочинку всіх друзів, намети, мангали, провізію. В крайньому випадку, ви можете скористатися послугами комерційного транспорту, найняти мікроавтобус і доїхати до місця проведення заходу.
3
Складіть меню. Основні варіанти два. Ви берете з собою все, що приготували вдома і додатково маринуєте м'ясо, купуєте купати, сардельки та готуєте все це на мангалі. Не забудьте купити достатню кількість прохолоджувальних напоїв, взяти з собою чайну заварку, кави. Якщо ви плануєте відзначити знаменну подію, підготуйте алкогольні напої, враховуючи смаки та уподобання вашої компанії.
4
Мангал, шпажки, решітка, деревні вугілля, рідина для розпалювання - це все те, що вам буде потрібно для відпочинку на природі.
5
Для організації столу підготуйте одноразову або спеціальний посуд для проведення пікніка, паперові та вологі серветки, пледи, скатертини, рушники, розкладні столики, стільчики, мішки для збору сміття.
6
Якщо ви берете з собою продукти, які досить швидко можуть зіпсуватися, подбайте про сумках-холодильниках, представлених в магазинах в широкому асортименті. Купити їх можна в спеціалізованих відділах товарів для відпочинку.
7
Візьміть з собою ігри, призначені для активного відпочинку. Цілком підійдуть бадмінтон, волейбольні та футбольні м'ячі. Якщо ви плануєте купатися, можна захопити надувні матраци, гумові човни, рятувальні круги.