Як увійти на мою сторінку в Facebook. фейсбук вхід на свою сторінку.

Соціальна мережа Facebook отримала всесвітню популярність. Режисер Девід Фінчер зняв художній фільм, присвячений створенню цього ресурсу. Для того щоб стати користувачем Facebook, вам треба всього-лише завести аккаунт на сайті.
Інструкція
1
Коли у вас немає свого аккаунта на Facebook, вам потрібно пройти на головну сторінку сайту. Для реєстрації вам необхідно мати свою власну електронну пошту, на яку будуть приходити новини. Пройдіть кілька етапів авторизації, в тому числі завантаження вашого фото, а також створіть пароль. Коли ви авторізуетесь, на вашу пошту прийде лист, що підтверджує той факт, що ви є користувачем соціальної мережі.
2
Тепер ви знаходите на сайті. Спершу вам запропонують деякі послуги і розкажуть про нововведення. Ви можете пропустити цей момент. У верхньому лівому кутку, на шапці сайту буде знаходитися посилання з вашою фотографією. Натисніть на неї, щоб потрапити на головну сторінку вашого акаунта. Тут ви також можете вказати вашу освіту, місце роботи, навчання, додати фотографії та додатки соціальної мережі.
3
Для зручності ви можете зробити Facebook стартовою сторінкою вашого браузера. Це означає, що при кожному його запуску ви будете бачити свою сторінку. Якщо вас це не влаштовує, можете зберегти сторінку соціальної мережі в папці «Вибране» вашого браузера. У різних браузерах це може назватися «додати закладку» або «Додати в обране» (Internet Explorer). Коли ваш аккаунт доданий в «вибране», ви можете викликати його одним кліком мишки.
4
Коли у вашій родині кілька користувачів зареєстровані на Facebook, зверніть увагу на те, що браузер буде автоматично завантажувати дані останнього авторизованого користувача. Якщо ви не хочете, щоб, наприклад, вашу особисту переписку випадково прочитали домочадці, виходьте з сайту за посиланням «вийти» всякий раз, коли закінчуєте сеанс роботи в соціальній мережі. За умови, що хтось із ваших родичів не вийшов з сайту, коли ви виберете свою сторінку з меню «вибране», ви будете переглядати свій аккаунт від імені останнього авторизуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HSxobqcalKs