Як написати поздоровлення з річницею весілля.

Річниця весілля - один з прекрасних сімейних свят, до якого сімейні пари ставляться з особливим трепетом протягом багатьох років, адже в цей день вони присягнулися один одному в любові і вірності і обіцяли бути поруч в радості й горі. На таке свято запрошують найближчих родичів і друзів, які весь цей час підтримували закоханих, допомагали вирішувати проблеми і разом раділи успіхам. І якщо ви збираєтеся на торжество з нагоди річниці весілля, не полінуйтеся написати добру привітання для щасливої родини.
Інструкція
1
Заздалегідь подивіться в інтернеті або спеціалізованій літературі, яку назву відповідає річниці весілля ваших друзів або родичів, і, виходячи з цього, придумуйте своє привітання на адресу «молодят». Наприклад, на паперове весілля можна побажати, щоб стіни будинку був міцними, а не тонкими й тендітними, як папір. Але в той же час, щоб в кишенях завжди шаруділо багато папірців (грошей). На дерев'яне весілля (5 років) побажайте, щоб через суперечки і проблем закохані серця не спалахували, як сірники; щоб чоловік був міцний духом і був надійною опорою, як віковий дуб, а жінка, немов струнка горобина або берізка, була йому вірною і ніжною супутницею. На рожеве весілля, а це вже 10 років спільного життя, можна вручити сімейній парі рожеві окуляри, щоб вони, хоча б інколи, надягали їх і дивилися один на одного, забуваючи про недоліки і життєвих негараздах.
2
Вітання на річницю весілля повинне включати ваші добрі теплі слова на адресу пари, тому заздалегідь напишіть на окремому листку, чого б ви хотіли їм побажати. Однак намагайтеся не включати у великій кількості словосполучення, що несуть негативний сенс навіть у негативному значенні: «не було б негоди», «ніякої біди», «ніяких сварок». Замініть їх на добрі позитивні вирази, такі, як «нехай в будинку будуть радість і щастя», «нехай в сім'ї панує любов і лад», «любите і поважайте один одного».
3
Якщо ви хочете скласти жартівливе привітання, також заздалегідь напишіть список ваших побажань, який можна співвіднести з рисами характеру подружжя. Наприклад, якщо у чоловіка є міцна ділова хватка, побажайте посісти перше місце в світовому рейтингу мільйонерів, а хитрою меткої дружині придбати теплу шубу з лисячого хутра. Подружжю, які люблять ходити в походи, побажайте підкорити Джомолунгму, а парі, яка вміє рахувати і збирати гроші, одного разу витратити їх на найзаповітнішу мрію.
4
Якщо вам хочеться скласти привітання у віршах, але ви не дуже вмієте римувати, спочатку напишіть ваше поздоровлення в прозі, а потім скористайтеся словником рим (можна знайти в інтернеті або в бібліотеках). Підбираючи риму до певних словами, ви, можливо, відкриєте для себе нові грані таланту і нові слова побажань, які будуть приємні парі, що відзначає річницю весілля.
5
Якщо ви збираєтеся на ювілейну весільну річницю (5, 10, 15 або 25 років), можна в привітанні також згадати цю пам'ятну цифру. Наприклад, назвати по п'ять якостей кожного з подружжя, завдяки яким вони сподобалися один одному, або подарувати диск з мелодіями кохання, куди записати 25 ніжних романтичних музичних композицій, а в привітанні сказати по 25 компліментів кожному з подружжя, які прожили разом такий чудовий срібний термін. Головне, щоб ваші побажання виходили з самого серця.
Вас запросили на весілля? Напишіть поздоровлення заздалегідь. Якщо ви хоч раз придумували його, то ви пам'ятаєте, що передати сердечні побажання дуже складно. До того ж, хочеться скласти таке привітання, щоб воно помітно виділялося на тлі інших.

З чого починати

Пам'ятайте, що привітання ви будете адресувати парі. Скажіть про те, що тепер, коли молодята разом, їхнє життя зміниться в кращу сторону. Наведіть переконливі доводи, тільки уникайте натяків на побутову та фінансову вигоду. Повинні бути тільки світлі, виключно добрі пожеланія.Как правило, при складанні поздоровлення на думку спадають банальні фрази. Молодята їх чули не раз на інших урочистостях. Такі фрази варто безжально викреслювати. Приказки та прислів'я включайте акуратно, щоб уникнути виникнення двозначностей. Крім того, використання приказок і загальних фраз створює враження, що сказати парі вам нічого. Врахуйте цей момент.Начніте з того, що точно дізнайтеся імена молодих. Справа в тому, що на весіллі гості дуже часто плутають імена. Щоб уникнути незручної ситуації, уточніть інформацію заздалегідь. Уважно перечитайте привітання. Слідкуйте за тим, щоб не було повчального тону. Повчання і поради залиште при собі. Ви в два рази старше молодят і вважаєте, що в п'ятдесят разів досвідченіше? Все одно не варто дозволяти собі поблажливого або повчаючого тони. Ніколи в привітаннях не згадуйте про сімейні тяготи. У молодят свято, спогади про нього повинні бути світлими. Мало кому сподобається, якщо родич або друг буде в привітанні говорити про те, що сімейне життя не завжди буде спокійною. Обов'язково висловіть подяку за те, що молодята запросили вас на торжество. Скажіть, що вам приємно розділити радість і що ви будете з гордістю згадувати цей момент.

Що робити, якщо ідей немає

Купуйте відповідну листівку. Їх асортимент в магазинах широкий, але краще придбати ексклюзивну, штучну листівку. Додайте вашим побажанням оригінальності. Якщо ідей немає, візьміть за основу звичайне поздоровлення з нагоди дня народження. Додайте поетичні порівняння, добре включити вірші. Вибирайте ті, які абсолютно доречні. Вірші власного твору включайте, якщо вони дійсно добре написані. Не варто зачитувати поеми, як це роблять на деяких весіллях. Досить четверостішья.Обдумайте особливо ретельно перші й останні фрази привітання. Саме вони запам'ятовуються найкраще. Поставте підпис під поздоровленням. Тоді, перебираючи листівки двадцять років потому, люди згадають про вас. Потренуйтеся вдома, прочитайте привітання кілька разів. Читаючи, звертайте увагу на побудову фраз. Не поспішайте, мова повинна бути виразною.