Як вибрати машину для тюнінга. Яка найкраща машина для тюнінга.

Автомобілі в якийсь момент повсякденному житті перестали бути тільки розкішшю і засобом пересування. Зараз практично кожна сім'я має одну або декілька машин. Окремий власник прагне зробити свій автомобіль індивідуальним і неповторним, у притаманному лише йому стилі. Це прагнення виразилося одним словом - «тюнінг».
Інструкція
1
Дайте відповідь на запитання, яка машина вам подобається. При тюнінг ви ніколи не зміните її повністю і до невпізнання, тому краще взяти машину, вам симпатичну, але яку вам хотілося б поліпшити. Тюнінг позашляховиків поширений більше, ніж малолітражки, але проте вдосконалити можна будь-яку машину.
2
Визначте, який тип кузова вам цікавий. В процесі тюнінгу ви навряд чи замініть седан на хетчбек або купе на лімузин. Ви зможете його тільки посилити, зробивши набагато жорсткішим, щоб він не «грав», або перефарбувати, зробивши ефектний малюнок.
3
Розрахуйте суму грошей, яку ви готові витратити на власне автомобіль і пізніше на його тюнінг. Вибирайте авто, виходячи зі своїх фінансових можливостей.
4
Продумайте, який тюнінг для вас буде більш важливий: зовнішній (ефектний зовнішній малюнок), внутрішній (повна або часткова заміна деталей автомобіля на нові, досконаліші) або технічний (видозміна наїглавнейших деталей автомобіля). Цілком можливо, що ви захочете провести два з них або всі три види, повністю переобладнавши машину і надавши їй цілковиту унікальність і неповторність.
5
Спробуйте уявити результат, який автомобіль в кінцевому підсумку ви хотіли б мати. Зверніться в тюнинг-агентство, якщо ваші побажання носять туманний характер. Фахівці своєї справи, вислухавши всі вас, порадять, який автомобіль вам краще купити і які удосконалення потім призвести.
6
При чіткому розумінні того, що вам потрібно, здійсніть вашу мрію в віртуальному тривимірному просторі, щоб подивитися, наскільки це добре і правильно. Для цих маніпуляцій передбачено кілька комп'ютерних програм і online-сервісів. Вони дозволять вам переглянути різні моделі машин, Протюнінгований їх віртуально на ваш смак, подивитися, як це буде виглядати в реальності - і вибрати ту модель, яка буде найбільш підходящою. Більш того, вони допоможуть вам з розрахунком грошових коштів, які вам належить витратити, покращуючи даний автомобіль конкретним чином.
7
Подумайте, будете ви здійснювати тюнінг власними руками або довіритеся досвідченим майстрам. У кожному разі порадьтеся із знаючими фахівцями. Можливо, дізнавшись про «підводні камені» тюнінгу того чи іншого автомобіля, ви зміните бажаний автомобіль на іншу модель.
Кожному автомобілісту хочеться, щоб його машина володіла унікальними характеристиками і індивідуальністю. На жаль, при серійному виробництві всі автомобілі однієї марки схожі один на одного, як дві краплі води. Виправити ситуацію допоможе тюнінг - доопрацювання машини, що дозволяє поліпшити її ходові якості і створити неповторний дизайн.
Вам знадобиться
  • - майстерня;
  • - набір інструментів;
  • - обладнання для ремонту;
  • - комплектуючі та матеріали.
Інструкція
1
Перш за все, визначте, які доопрацювання ви маєте намір привнести в конструкцію машини. Це може бути форсування роботи двигуна, удосконалення підвіски або гальм з метою зробити автомобіль потужніше і швидше. А деякі обмежуються так званим стайлингом - внесенням змін в зовнішній вигляд машини або салону. Від вашого вибору залежатиме набір інструментів для тюнінгу, а також необхідні деталі і матеріали.
2
Виберіть місце, де ви станете вдосконалити свій автомобіль. Окремі види робіт можуть бути виконані в умовах домашньої майстерні або власного гаража. Якщо ж націлилися на суттєві зміни конструкції, знайдіть спеціалізовану майстерню, в якій візьмуться за тюнінг вашої машини. Власні зусилля, звичайно, обійдуться дешевше, зате професійні майстри більшість операцій виконають на більш високому якісному рівні.
3
Підготуйте інструменти, необхідні для переробки машини. Вам знадобиться набір викруток з насадками, гайкові ключі, ніж, молоток, електрична дриль, углошлифовальная машина. Для окремих видів робіт придбайте або візьміть в оренду спеціальне обладнання. Використовуйте тільки якісні пристосування і інструменти. Дешеві можуть не витримати навантаження і зламатися в самий невідповідний момент.
4
Запасіться необхідними матеріалами та деталями. Тюнінг вузлів і агрегатів автомобіля припускає заміну стандартних заводських елементів більш потужними, придатними за параметрами або вимагають деякого доопрацювання. Це відноситься до поршнів, клапанів, шатунам, системі турбонаддува, повітряним фільтрам і так далі. Переконайтеся, що придбані вами для заміни вузли справні і придатні для використання на вашому конкретному автомобілі.
5
Якщо ви плануєте вдосконалити гальмівну систему, придбайте вентильовані диски більшого розміру, а також вакуумний підсилювач збільшеної продуктивності. Гальма виключно важливі для забезпечення безпеки водіння, тому до вибору елементів для гальмівної системи поставтеся з граничною відповідальністю.
6
Пам'ятайте про основне правило тюнінгу: при виборі комплектуючих деталей враховуйте умови передбачуваної експлуатації автомобіля. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями, перш ніж вносити в конструкцію незворотні зміни.