Як готувати незвичайні поздоровлення з днем ??народження.

Вибір поздоровлення і подарунка на День народження для багатьох людей може стати справжньою проблемою. І справа зовсім не в тому, що вибору немає, навпаки - він просто величезний. Тому якщо ви не знаєте, чого ж саме хоче людина в подарунок на день народження, і яким має бути привітання, щоб воно неодмінно сподобалося винуватцю торжества, виберіть щось оригінальне. Це ідеальний вибір для людини зі здоровим почуттям гумору.
Інструкція
1
Отже, ситуації може бути дві. Перша: ви маєте можливість особисто бути присутнім на святі і привітати винуватця безпосередньо, що називається, стоячи обличчям до обличчя.
2
Оригінальними ви будете однозначно, якщо поздравите іменинника, вручивши йому в подарунок туалетний папір із смішними історіями, надрукованими на ній. Можна також знайти папір у вигляді рулону доларів, особливо якщо ваш друг або просто хороший знайомий працює фінансистом. Інспектор ГИБДД напевно позитивно оцінить ваше почуття гумору, якщо ви подаруєте йому рулон туалетного паперу з надрукованими на ній правилами дорожнього руху.
3
Цінителів хорошого алкоголю можна привітати зі словами про те, як приємно деколи проводити час з друзями, розпиваючи вино/коньяк/віскі і розмовляючи про свої справи. Заодно запропонуйте зіграти в гру «П'яне казино», де ставками будуть різні порції алкоголю. Погодьтеся: в День народження можна випити від душі, все ж не кожен день таке свято. І чим більше будуть ставки, тим грати буде цікавіше.
4
Якщо ваш друг любить читати, вручите з усіма найкращими побажаннями йому електронну книгу. Туди можна завантажувати десятки і навіть сотні текстів і читати де завгодно.
5
Ще варіант - скриня з передбаченнями, що містить кольорові кульки з передбаченнями плюс щаслива монетка. Якщо ви можете дістати кілька рідкісних монет, ваш друг-нумізмат буде вам вдячний. Та й якщо він їх не колекціонує, все одно йому буде дуже приємно.
6
Спробуйте розіграти вашого друга, переодягши кількох своїх друзів в костюми співробітників поліції, або зверніться в агентство, яке влаштовує свята. Уявляєте, як здивується іменинник, коли до нього додому нагряне поліція. А ще більше він буде здивований, коли його доставлять не в ділянку, а в ресторан, де ви будете його чекати з друзями. Звичайно, люди з гумором зрозуміють, ображатися не будуть, а от людина не в міру серйозний такий жарт явно не оцінить. Майте це на увазі.
7
Друга ситуація: іменинник знаходиться в іншому місті, або ви просто не можете привітати його очно з іншої причини. В такому випадку можна написати листівку, написати кілька теплих слів і побажань, і відправити разом з подарунком поштою. Однак це може затягнутися, а то і зовсім посилка може загубитися. Тому краще скористатися іншим способом.
8
Подарунок ви можете імениннику вручити тоді, коли зможете з ним зустрітися, а ось привітання варто замовити у вигляді забавної голосової листівки на мобільний або навіть стаціонарний телефон. Винуватець торжества, нічого не підозрюючи, чує дзвінок телефону і бере трубку, щоб вислухати чергового знайомого, який вітає його з ДР. І тут з трубки лунає голос, наприклад, Бориса Моїсеєва чи Леоніда Ілліча Брежнєва - і це не просто голос, а справжнісіньке привітання! Іменинник буде напевно приємно шокований. Так що вибирайте спосіб до душі і вітайте ваших родичів, друзів і просто хороших знайомих оригінально.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tisnw1g84jQ