Як писати на день народження поздоровлення.

Привітання з Днем народження - серйозна справа, і на останній момент його відкладати вкрай не рекомендується. Інакше ви можете кілька хвилин намагатися сформувати у себе в мозку конструкцію вітального пропозиції і так і не вимовити ні слова. Написати приємне і незвичайне поздоровлення - ось, що потрібно зробити, щоб потім можна було його завчити і розповідати, лише зрідка заглядаючи в папірець. Якщо особисто не можете привітати іменинника, надішліть йому вітального листа.
Інструкція
1
Отже, характер вітального листа може бути, залежно від ситуації: - серйозним (колегам по роботі, начальнику); - віковим (звернення до молодшого, ровеснику, старшому); - легким юморістіческім.- і т.д.
2
На День народження, як правило, запрошують друзів, родичів, колег або партнерів. Якщо ви друг або родич винуватця торжества, скористайтеся тим, що ви добре його знаєте. Згадайте в поздоровленні його незвичайні або рідкісні захоплення, згадайте з добрим гумором цікавий або небезпечний випадок з вашим спільним участю.
3
Звичайно, не варто забувати про те, хто бере участь на святі. Скажімо, якщо ви зачитала розповідь про пригоди іменинника в жіночій общаге, в компанії старих друзів це буде справжня веселуха, а от якщо будуть присутні його батьки, це чи буде хорошим варіантом поздоровлення. У такому випадку потрібно писати серйозно: про те, які у вас з іменинником відносини, чим він вам подобається. Зрозуміло, в кінці свого виступу побажайте йому всього найкращого, від серця, уникаючи стандартних фраз типу «У цей знаменний день ...» або подібних.
4
Оригінально ви поступите, якщо напишете забавний монолог від імені вашого друга, а потім прочитаєте його перед усіма гостями і їм самим. Бажано включити в розповідь факти, які знає більшість гостей, щоб цікаво і зрозуміло було всім. Приміром, зробіть однією з дійових осіб вашої історії кішку іменинника, яка за розмірами не поступається середньої собаці, про його пральній машині, яка постійно ламається, про його любов до комп'ютерів. Намагайтеся тільки не перегинати палицю - хай гумор буде добрим і легким.
5
Якщо ж ви колега іменинника по роботі або партнер, в поздоровленні, та й в цілому в спілкуванні не фамільярничати. Можна використовувати в своєму зверненні до винуватця свята шаблонні фрази типу «Вітаю вас, шановний Іване Івановичу, бажаю щастя в особистому житті та успіхів в роботі». Тільки не перевантажуйте текст шаблонами, потрібно і щось своє теж писати. Можете обмежитися класикою жанру - рядком з розповіді Мілна про Вінні Пуха, а саме «Вітаю з Днем народження, бажаю щастя в особистому житті! Пух ».
Найважливіший для людини свято, заради якого не роблять особливого вихідного, - це день народження. В цей день мобільний телефон розривається від великої кількості СМС-привітань, серед яких можна знайти і таке: «З днем пик день ем!». Щиро, але не за правилами російської мови, і ось чому.
Інструкція
1
Фраза « день народження» складається з двох слів в називному і родовому відмінках відповідно. Друге є залежним словом по відношенню до першого. Аналоги: «День Конституції», «День бабака», «День Космонавтики», «День Військово-повітряних сил».
2
Друге слово формально є непрямим доповненням, а фактично - визначенням, що характеризує перше. День - який? - народження.
3
Іменник «народження» використовується в однині, в родовому відмінку. Відноситься до середнього роду, схиляється по другому типу, отже, має закінчення «я».
4
Віддієслівні іменники, до яких належить і слово «народження», мають два варіанти написання закінчення: «ие» або «ье»: мить - мить, рух - движенье. Тому можливі варіанти: народження - пик день е. У фразі, відповідно, будуть використовуватися варіанти « день народження» і « день пик день я».