Як привітати чоловіка в 50 років.

П'ятдесятирічний ювілей - дата, безсумнівно, знаменна, а тому відзначати її слід з розмахом. І якщо підібрати подарунок і написати поздоровлення жінці достатньо легко, що робити з ювіляром-чоловіком - це вже питання досить складне.
Інструкція
1
Можна почати з вибору листівки. Ювіляру буде приємно отримати красиву картку з мальовничими пейзажами, цікавими місцями. Дуже цікавий варіант - підібрати листівку із зображенням однієї з картин якогось відомого художника.
2
Якщо ви хочете вступити незвично, проявіть фантазію. Можна, наприклад, подарувати своєму чоловікові, якщо він любить екстрим, стрибок з парашутом або екскурсію на літаку або навіть по місту на кареті. Досить оригінально ви поступите також, якщо подаруєте чоловікові в цей знаменний день, скажімо, 100 пострілів в одному з тирів вашого міста. Ось це буде хороша розрядка.
3
Вирішили пошукати в інтернеті, як привітати ювіляра з 50-річчям? В мережі безліч порталів, на яких можна почерпнути кілька цікавих ідей стосовно, наприклад, поздоровлення з допомогою коротких текстових повідомлень на мобільний телефон. Просто введіть в пошуковику запит типу «привітати з ювілеєм 50 років по СМС» і виберіть вподобаний варіант.
4
Чи не хочете брати на себе організаційні питання? Тоді можна скористатися послугами агентств, що влаштовують свята - таких безліч. Ось, наприклад, кілька агентств, що працюють в Москві і Московській області: «свято», телефон (495) 925 0594; концертне агентство Vatel, телефони 8 926 58680 03 і 8961314 55 62; концертне агентство Arte Vita, телефон (495) 225 52 14; «Джем», телефон (495) 517 49 69 та багато інших.
5
Хоча й існує думка, що квіти чоловікам не дарують, все ж це непоганий подарунок на День народження. Адже він говорить про увагу, яку ви приділяєте ювіляру, і про вашу до нього любові - як дружини до чоловіка, як кращого друга, як просто доброго знайомого, нарешті. Переважні квіти: гладіолуси, кали, хризантеми або гербери. Можна дарувати і троянди. А колір краще вибрати бордовий, червоний, синій чи фіолетовий. Якщо торжество пишним бути не обіцяє, нехай це буде одна квітка, але з великим бутоном.
Ювілеї відрізняються від звичайних днів народження тим, що трапляються рідше. Хтось вважає ювілейними тільки круглі дати - 10, 20, 30, 40 років і так далі. А деякі відзначають ювілей через кожні п'ять прожитих років. У кожному разі, святкування цієї події завжди намагаються зробити більш пишним, що запам'ятовується. Тому і поздоровлення з ювілеєм має бути особливим.
Інструкція
1
Щоб привітати чоловіка з ювілеєм оригінально, нестандартно, потрібно постаратися придумати текст вашої мови самостійно.
2
Якщо у вас або когось із ваших близьких є віршований талант, ви можете присвятити імениннику цілу оду.
3
Не варто брати вже готові тости і поздоровлення з інтернету. По-перше, це плагіат. По-друге, вам буде дуже незручно, якщо хтось із запрошених на ювілей використовував у своїй промові той же текст або вірш.
4
Краще скласти привітання самостійно. Не важливо, в прозі воно буде або у вас складеться поетичний тост.
5
Щоб ювіляр був дійсно радий вашому поздравлению, доведеться потрудитися. Згадайте, які досягнення були у ювіляра. Його успіхи потрібно обов'язково згадати в тексті поздоровлення.
6
Не забудьте про другу половину і дітях ювіляра. Відведіть їм кілька рядків у вашому привітанні. Імениннику утішно буде почути про те, яких гідних, відповідальних, люблячих нащадків він виховав.
7
Далі розкажіть про власні почуття, про те, як ви ставитеся до ювіляра. Не приховуйте своїх емоцій. Згадайте про те, який хороший друг іменинник, як часто виручав вас у важких ситуаціях.
8
Закінчити привітання можна словами про досягнення успіху в побудові і розвитку кар'єри, побажаннями залишатися оптимістом, з легкістю долають життєві негаразди.
9
Не скупіться на добрі і теплі слова в привітанні ювіляра. Говоріть від чистого серця, тоді ваш тост зворушить іменинника і запам'ятається йому надовго.
10
Вибираючи подарунок на день народження, будьте уважні. Якщо ви дуже добре знаєте ювіляра і зможете вгадати, що він хотів би отримати на своє свято, тоді презент можна вибрати самостійно.
11
Якщо ж ви не впевнені в тому, сподобається ваш подарунок чи ні, краще заздалегідь уточнити у іменинника, що він хоче отримати. Нічого поганого в цьому немає - це цілком звичайна практика. Краще подарувати ювіляру те, що він хоче, ніж вручати черговий краватку або пилосос для автомобіля.
12
Подарунок необов'язково повинен бути дорогим. Дізнавшись уподобання ювіляра, ви зможете придбати річ не надто дорогу, але при цьому дуже важливу і цінну для іменинника.
13
Прийшовши на ювілей, залиште всі свої проблеми і печалі за порогом будинку. Присвятіть ці кілька годин ювіляру. Нехай він почувається оточеним теплотою і увагою. Тоді свято не перетвориться на чергову п'янку і принесе ювіляру масу позитивних емоцій.