Як знайти компанію для вантажоперевезення.

Для того, щоб офісний, дачний або квартирний переїзд, а також процес навантаження-розвантаження та транспортування не переріс у велику проблему, потрібно дуже відповідально підійти до вибору транспортної компанії, що здійснює вантажоперевезення . Адже будь-який вантаж - це матеріальна цінність. При перевезенні вантажу замовник повинен бути впевнений в тому, що вантаж буде доставлений на місце призначення вчасно, цілим і неушкодженим.
Інструкція
1
Перед тим, як укладати договір на перевезення вантажу, переконайтеся, чи є у даної компанії ліцензія на подібну деятельность.Узнайте про те, як довго існує обрана компанія, які відгуки інших замовників про неї, які саме види вантажоперевезень здійснює дана компанія
2
Тепер можете приступати до підписання договору, в якому обов'язково мають бути зазначені: предмет договору, обов'язки сторін та умови транспортування, порядок проведення розрахунків і можливість їх коригування, а також умови страховки.
3
Обов'язково уточніть маршрут вантажоперевезення : місце відправки вантажу, точне місце його прибуття і шосе або магістралі, по яких буде перевозитися груз.Перед тим як замовити перевезення, уточніть вартість цієї послуги, а також порядок розрахунків.
4
Переконайтеся, що наявні у компанії види транспорту (а їх у компанії повинно бути досить багато), відповідають специфіці перевезеного вантажу: його призначенням, габаритам і структуре.Обязательно з'ясуйте у компанії, організовує чи вона супровід патрульної служби ДАІ для перевезення вантажів, що мають довжину понад 21,8 метрів, а також чи є у компанії датчик нахилу, який необхідний при транспортуванні деяких вантажів.
5
При укладенні договору дізнайтеся у компанії, чи надає вона послуги навантаження і розвантаження. Якщо таких послуг вона не робить, то вам доведеться додатково їх оформити, що також має бути відображено в договоре.Обобщая вищесказане, можна сказати, що не варто вибирати компанію, у якої в гаражі всього пара машин, бригада вантажників-студентів і в якості диспетчера - бабуся. В такому випадку велика ймовірність того, що вантаж потрапить на місце призначення з подряпинами, що відвалилися деталями і злегка побитої посудом.