Як самостійно відновити емаль зубів. відновлення емалі зубів в домашніх умовах.

Про порушення цілісності зубної емалі ми здогадуємося, коли відчуваємо неприємні відчуття. «Зуби ломить», - говоримо ми в таких випадках, маючи на увазі, що не можемо пити занадто холодне або, навпаки, занадто гаряче. Болючість настає також при попаданні на зуби кислоти, що міститься в соках, фруктах, соусах, і навіть звичайного повітря. Саме так реагує на зовнішні впливи дентин - не захищених емаллю більш м'яка частина зуба. Чи можливо відновити емаль? Так, кажуть стоматологи, але тільки на початковій стадії її руйнування, тому важливо не затягувати процес. Методики прості і доступні.
Інструкція
1
Чистіть зуби пастою, яка містить фтор, він сприяє зміцненню емалі та дентину. До того ж забезпечує краще засвоєння кальцію. Чистити зуби слід не поспішаючи. Постарайтеся, щоб паста «затрималася» в ротовій порожнині на 3-5 хвилин. Це буде своєрідна аплікація.
2
Масажуйте ясна. Робити це треба чистими пальцями круговими рухами. Напрямок справа наліво, потім навпаки. Час від часу захоплюйте ясна, «обіймає» кожен зуб, і виробляєте легкі рухи вниз/вверх. Така процедура активізує кровообіг і тим самим покращує живлення тканини, навколишнього зуб.
3
Розведіть у склянці теплої води 1 ст. ложку звичайної харчової або морської солі і щодня вечорами полощіть рот. Під час полоскання затримуйте розчин в роті на 1-2 хвилини. Сіль сприяє затягуванню мікротріщин на емалі.
4
Споживайте більше продуктів, багатих кальцієм. Причому, продукти рослинного походження переважно, ніж молочні. Вчені з'ясували, що з молочних продуктів організм засвоює лише 30% кальцію, тоді як з продуктів рослинного походження (квасолі, гороху, сочевиці, капусти броколі) - більше 50%. Виключіть зі свого раціону каву і газовані напої, які вимивають кальцій з організму. Утримайтеся від надмірного вживання ковбаси, м'яса і консервів.
5
Порадьтеся з лікарем-стоматологом. Він дасть рекомендації, які препарати, що містять кальцій і необхідні вітаміни, вам більше підійдуть. Не покладайтеся на свої знання, з того багатого асортименту, що нам пропонують сьогодні аптечні прилавки, ви навряд чи зможете вибрати те, що потрібно саме вам. Лікар же врахує всі нюанси вашої проблеми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_-a_10FJVC0