Як лікувати почервоніння.

Часто почервоніння шкіри зустрічається у жінок, які мають тонку і чутливу світлу шкіру. Також причинами почервоніння можуть стати захворювання травного тракту, невідповідна косметика і парфумерія, а також невідповідні косметологічні процедури і занадто сильне вплив сонця або холодного вітру на шкіру обличчя. Однак існують способи, що дозволяють запобігти появі червоності і позбутися від уже існуючих плям.
Інструкція
1
Можливо, вам для початку доведеться звернутися до дерматолога, який досить точно може визначити причини почервоніння шкіри на обличчі. Крім того, лікар пропише відповідну дієту - з раціону доведеться виключити жирну, гостру і копчену їжу, а також солодке і мариноване, і звичайно, алкоголь з тютюном. Включіть в раціон харчування більше продуктів, які містять вітаміни С, К і Р, які зміцнюють судини.
2
Якщо ваші судини схильні до різкого розширення, намагайтеся запобігати його - уникайте надмірного теплового впливу на шкіру обличчя, не робіть гарячих ванночок і ВІДПАРЮВАННЯ, не робіть разогревающих процедур, а також не вмиватися льодом - холод теж може спровокувати почервоніння .
3
Використовуючи різні косметичні засоби, втирайте їх у шкіру дбайливо, не розтирайте її різкими рухами. Під час перебування на вітрі або на сонці, змащуйте шкіру обличчя зволожуючими і захищають кремами.
4
Уникайте хвилювань і стресів, які нерідко стають причинами розширення судин. Спіть не менше восьми годин щодня, харчуйтеся фруктами і свіжими овочами, а на сонці наносите сонцезахисний крем.
5
Вранці не забувайте змащувати шкіру захисним кремом, який позбавить шкіру від шкідливого впливу забрудненого повітря і холодного вітру.
6
Перед сном змащуйте обличчя живильним і зволожуючим кремом, що відновлює і регенерує шкіру. Корисно використовувати незадовго до сну крему з екстрактами зеленого чаю, каштана, зеленого яблука, апельсина і мімози.
7
Для вмивання вранці і ввечері використовуйте воду кімнатної температури - вона не повинна бути занадто холодною і дуже гарячою. Умивайте обличчя круговими рухами, не натискаючи на шкіру, і використовуючи пом'якшувальний лосьйон. Не вмиватися лужним милом і спиртовими лосьйонами.
8
Приховати почервонілу область обличчя можна за допомогою тонального крему, відповідного кольору вашої шкіри, або спеціального зеленого коректора, уменьшающего червоність.