Як позбавитися від болю.

Больові відчуття - це сигнал небезпеки, який дає організм. Біль не виникає просто так, найчастіше, вона з'являється в результаті запальних процесів або спазмом судин. Перш, ніж займатися усуненням болю, потрібно з'ясувати якого вона характеру, і з чим це пов'язано.
Інструкція
1
При больовому синдромі в області живота можна прийняти «Но-шпу». Вона допомагає при менструальних, печінкових болях і спазмів у кишечнику. Служить спазмолитиком. Можна прийняти дві таблетки і при болях в голові, в деяких випадках це допомагає.
2
Зубну біль можна усунути препаратами «Анальгін», «Брав» та іншими. Для поліпшення ефекту покладіть шматочок анальгіну в дупло зуба, це дасть місцевий аналгезуючий ефект
3
Біль в підшлунковій залозі знімає «Панкреатин» або «Мезим». Всі інші лікарські засоби можна приймати тільки за призначенням лікаря.
4
Суглобові болі проходять після прийняття нестероїдних протизапальних засобів. Таких як «Найз», «Диклофенак», «Індометацин», «Ібупрофен» або «Немісулід». Для поліпшення ефекту намажте хворе місце маззю, яка також містить нестероїдні засоби.
5
Для зняття м'язових болів , особливо в період простудних захворювань, можна використовувати «Аспірин». Добре допомагає в шипучих таблетках, так як швидше і краще засвоюється організмом.Можно прийняти і "Парацетамол". Він зніме біль і знизить температуру.
6
Якщо ви не можете зрозуміти, що у вас болить, то краще не приймайте ніяких коштів. Особливо це стосується гострих болів . Іноді прийом анальгетиків перешкоджає діагностиці захворювання і змащує загальну картину хвороби, вводячи в оману хворого та лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AA2lpzwBTo4