Як підібрати чоловічі наручні годинники.

Чоловічі наручні годинники потрібно підбирати ретельно, щоб новий аксесуар відповідав вашому характеру і стилю. Годинники не повинні кидатися в очі, а бути гармонійною частиною іміджу. Щоб зробити вибір, слід визначити, яка з моделей буде краще поєднуватися з вашим зовнішнім виглядом і способом життя.
Інструкція
1
Щоб підібрати чоловічі наручні годинники, слід уважно вивчити себе. У кожної людини є свій стиль поведінки, манера одягатися і переваги у виборі аксесуарів. Крім того, велике значення має соціальний статус. Годинники це не тільки швидкий спосіб дізнатися час, але і практично єдина прикраса, які може дозволити собі чоловік.
2
Визначтеся, яку суму грошей ви готові виділити на цю покупку. Однак пам'ятайте, що годинник не повинні виглядати дорожче одягу або навпаки, виглядати занадто дешевими на її фоні. І те, й інше є помилкою. Діловій людині краще підібрати кілька моделей годин: класичні для роботи, спортивні для активного відпочинку, повсякденні для звичайного життя та представницькі для важливих офіційних заходів. Зазвичай цілком достатньо двох з перерахованих типів годин, які кожен для себе вибирає сам.
3
Класичні годинники повинні бути строгими і елегантними, без зайвих деталей. Вони показують тільки час і дату, і ніяких додаткових функцій на зразок калькулятора або календаря. Під діловий костюм підійде шкіряний ремінець чорного або коричневого кольору. Найчастіше циферблат класичних годин має круглу форму, але може бути також квадратним, прямокутним або бочкоподібним. Майте на увазі, що їх елегантність і невелика товщина досягаються за рахунок низької водозащити, тому потрібно бути обережним під час дощу або снігопаду.
4
Спортивні годинник зазвичай більш масивні через високу водонепроникності, до того ж вони мають додаткову протиударний захист корпусу. Вибирайте каучуковий або сталевий браслет, шкіряний швидко виходить з ладу. Такі годинники значно важче і виглядають грубувато за численність додаткових функцій і збільшених символів на циферблаті. Вони можуть мати хронограф, крокомір, тахіметр і пр.
5
Повсякденні годинник схожі з класичними, але у них металевий браслет. Вони підходять до будь-якого одягу і краще захищені від дії води, ненавмисних ударів або падіння. В принципі, можуть бути відмінною заміною першому варіанту.
6
Представницькі годинник - найдорожчий вибір, адже вони потрібні саме для того, щоб справляти враження. Однак пам'ятайте, що і одяг має бути під стать цьому аксесуару. Дорогий годинник на тлі дешевого костюма будуть виглядати дивно. Крім того, колір шкіряного ремінця повинен ідеально збігатися з кольором ременя і черевиків. Краще віддати перевагу швейцарську марку, такий годинник завжди виглядають виграшно.
7
Пам'ятайте, що діаметр циферблата повинен відповідати ширині зап'ястя. Якщо він буде занадто великий, рука буде виглядати маленькою, і навпаки, маленькі годинник на великій руці будуть схожі на дитячі. При покупці моделі з шкіряним ремінцем зверніть увагу на якість шкіри і акуратність швів. Для годин зі сталевим браслетом підберіть оптимальну довжину. Вони не повинні бути занадто вільними і в той же час вільно переміщатися, коли ви повернете кисть. Видалити зайві ланки можна у годинникового майстра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X568oG175u8
Зверніть увагу
Отже, якщо Ви вирішили купити годинник, то зробити цю покупку потрібно грамотно. Як вибрати хороші наручні годинники, які були б не тільки точними, але і надійними, зручними та красивими? Для молоді можуть бути цікаві неординарні годинник, які у великій кількості представлені в різних онлайн-магазинах годин. Кращий вибір кольору для чоловічих наручних годинників - чорний або металевий.
Корисна порада
Як вибрати наручний годинник. Складно уявити собі часи, коли люди, щоб довідатися час, вдавалися до допомоги складних пристроїв, залежних від сонця, вогню або води. Чоловічі годинники рідко бувають яскраво забарвленими, найчастіше вони стриманих темних тонів. Наручний годинник, в залежності від типів механізму і доданих ускладнень, можуть бути масивними і важкими. У цьому випадку особливо обережно потрібно поставитися до вибору, т.к. не на кожній руці подібний годинник будуть добре виглядати.
Упродовж багатьох десятиліть годинник залишаються обов'язковим аксесуаром стильного людини. Різноманітність моделей дозволяє носити їх усім, від школярів до бізнесменів. Зрозуміло, для різних категорій людей, з різним родом занять і соціальним статусом, створені різні види годин. Тому, щоб правильно оцінити себе і придбати саме той аксесуар на руку, який підходить вам, вашому стилю одягу (і гаманцю), потрібно провести чимало часу в спеціалізованих магазинах або на сайтах продажів. А можна запам'ятати кілька нехитрих правил щодо «годинного» етикету і скористатися ними, коли прийдете за покупкою.
Інструкція
1
В першу чергу годинник потрібно підібрати по руці, інакше найдорожчий брегет буде виглядати безглуздо, якщо він вам не за розміром. Класичні моделі годинника зроблені так, що їх «шайба» не повинна виступати за межі зап'ястя. Однак, оскільки в моді нарочито громіздкі годинник , це правило діє лише для тих, хто дотримується офіційного стилю в одязі та аксесуарах. Вибираючи модель, обов'язково приміряйте її. Годинник повинен туго повертатися на зап'ясті, в інших випадках вони вам малі або великі.
2
Підбираючи собі годинник , визначитеся, для чого вони вам потрібні. По класах годинник підрозділяються на повсякденні (універсальний варіант), спортивні, представницькі (особливо дорогі моделі відомих швейцарських фірм) і костюмні (для чоловіків, що працюють в офісі). Вибирайте модель, яка підходить вашому роду занять, адже менеджер в спортивних годиннику виглядатиме дивно, так само, як і футболіст - в костюмних. А ось люди творчих професій можуть дозволити собі будь-який варіант, включаючи стилізацію під дитячі годинник .
3
Якщо підбираєте годинник до костюма, пам'ятайте, що їх ремінець повинен відповідати кольору вашого брючного ременя і черевиків. В ідеалі бажано купити кілька ремінців (чорний, сірий, коричневий) і міняти їх залежно від одягу. Якщо ваш стиль - спортивний, купуйте годинник на каучуковому ремінці. Для жінки годинник є доповненням до сумочки, і повинні гармоніювати з нею. Приміром, якщо сумочка у вас лакова, вибирайте годинник на блискучому ремінці.