Як уникнути ускладнень.

Вагітність - це природний стан організму кожної жінки. Але, на жаль, у наш час дуже важко знайти абсолютно здорових людей. Навантаження на організм при вагітності можуть викликати як загострення хронічних захворювань майбутньої матері, так і ускладнення вагітності.
Інструкція
1
Для запобігання цих явищ слід приділити особливу увагу стану здоров'я жінки до вагітності. По можливості пролікувати вогнища хронічної інфекції, провести огляд у вузьких фахівців і просто дати організму повноцінно відпочити. Доведено, що діти народжені в весняний період мають кращий стан здоров'я при народженні, так як в цьому випадку зачаття наступає восени, в період максимальної активності організму.
2
Для контролю за станом жінки під час вагітності слід регулярно відвідувати лікаря-гінеколога який і буде надалі спостерігати вагітність. Для профілактики токсикозу в першій половині вагітності слід використовувати в основному немедикаментозні методи. Для цього слід постаратися нормалізувати стан нервової системи, збільшити час відпочинку, призначити додаткові вітаміни.
3
Застосування ліків у цей період повинно бути мінімальним, так як іде активний розвиток органів і систем плода.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AUh7O9wHOwE