Як не спізнитися на літак.

Сучасний динамічний темп життя інший раз підкидає нам неприємності. Одна з них - запізнення на літак. У цій ситуації можуть виявитися навіть пунктуальні люди, адже пробки і затори, а також аварії на дорогах ніхто не відміняв. Тому, щоб не спізнитися на літак, бажано завчасно передбачити деякі нюанси.
Інструкція
1
Заздалегідь зберіть сумку з речами, щоб вона була у вас напоготові. Подбайте про необхідні грошах, документах і кредитних картках, щоб вони знаходилися у вас під рукою. Заздалегідь перевірте баланс мобільного телефону, щоб вам не довелося в поспіху його поповнювати. Якщо ви відправляєтеся за кордон, подумайте над підключенням до місцевого оператора або придбанням туристичної сім-карти. Щоб заощадити на міжміських розмовах всередині країни, ви також можете підібрати потрібний тариф - наприклад, «Білайн Безлімітна Росія».
2
Вирішивши всі необхідні питання, ви можете заздалегідь виїхати в аеропорт. Виїжджайте з запасом хоча б в 1-1,5 години, щоб підстрахуватися на випадок несподіваних заторів на дорогах та інших непередбачених ситуацій. Якщо є така можливість, добирайтеся до аеропорту на метро, оскільки там виключена ймовірність пробок.
3
Якщо ви знаходитесь за кордоном і плануєте повернутися додому, заздалегідь вирішите, як ви будете добиратися до аеропорту. Якщо ви збираєтеся їхати на громадському транспорті, уточніть розклад автобусів, трамваїв і тролейбусів. Не сподівайтеся на трансфери від туристичних компаній, оскільки вони можуть запізнитися або не прийти. Дізнайтеся про всі можливі варіанти, як за короткий час дістатися до аеропорту. Порадьтеся з гідами, працівниками готелю і іншими людьми, виберіть найбільш оптимальне рішення.
4
За допомогою сайту аеропорту та авіакомпанії ви зможете набагато швидше знайти потрібний термінал або вікно реєстрації. Збережіть у себе телефони компанії-перевізника та аеропорту. У разі, якщо ви спізнюєтеся на рейс, можна сповістити про це авіакомпанію, оскільки є певна ймовірність, що вас почекають.
5
Якщо літак полетів без вас, зв'яжіться з працівниками авіакомпанії. Вам або повернуть гроші за квиток, або запропонують найближчий рейс. Частина країн підписала візову угоду з Росією, тому уважно перевірте умова дозволу і час вашого перебування в цій країні. Вибирайте рейс на 1-2 дні раніше закінчення терміну візи. Якщо минув термін вашої візи, зверніться в російське посольство, де вам обов'язково повинні допомогти.