Як вибрати босоніжки.

З приходом літа настає пора активного шопінгу, а це означає, що прийшов час вибрати відповідне взуття. Але що ж може бути зручніше і краще босоніжок? Надівши це взуття, дівчата відчувають легкість, а хода знаходить витонченість і жіночність. Щоб уникнути дискомфорту і появи мозолів, зверніть увагу при виборі босоніжок на кілька важливих моментів.
Інструкція
1
По-перше, якість взуття - воно має бути високим. Шви не повинні натирати ноги, ремінці повинні бути м'яким, не заважати ходьбі. Під час примірки надягайте завжди обидві босоніжки, лише так ви зможете переконатися в тому, що вони вам повністю підходять за розміром. Якщо ви відчуваєте хоч найменший дискомфорт під час примірки, відмовтеся від покупки, таке взуття вам не доставить радості.
2
Тепер варто поговорити про красу. Жіноче настрій повністю залежить від того, як дівчина виглядає. Тому взуття в даному випадку відіграє не останню роль. Якщо ви володарка широкої стопи, рекомендується підбирати босоніжки з закритими боковинки, вони зроблять ваші ноги тонше і приховають природний недолік. У босоніжок буває різний носок, існують відкриті моделі, напівзакриті і повністю закриті. Робіть вибір обдумано: якщо на нігтях або пальцях є деякі дефекти, виберіть закриті босоніжки.
3
Босоніжки на високих підборах здатні зробити вашу ногу витонченіше, довше і тонше. Особливо підходить таке взуття жінкам з широкими і масивними щиколотками. Якщо ви бажаєте візуально збільшити власний ріст, приміряйте взуття на суцільний платформі. Правда, у таких босоніжок є одна особливість - вони виглядають масивно і тому підходять дамам у тілі. Витонченим і струнким дівчатам слід відмовитися від вибору такого взуття, щоб не створити враження, що ви насилу несете такий вантаж.
4
Рекомендується купувати босоніжки в другій половині дня, так як ноги мають особливість трохи набрякати до кінця дня (особливо в спекотні дні). Влітку ноги зазвичай сильно пітніють, тому посилюється тертя між шкірою і матеріалом. Уважно огляньте строчки і акуратність вичинки, купуйте босоніжки матерчаті або з натуральної шкіри. Матеріал повинен бути гладким, м'яким, не викликати неприємних відчуттів.
5
Модельний ряд босоніжок настільки різноманітний, що можна вибирати годинами, але слід придивитися до деталей. Найбільш актуальні босоніжки з заклепками, стразами і ремінцями. Всі ці прикраси повинні бути розташовані таким чином, щоб ні в якому разі не травмувати шкіру стоп.