Як продати матриці б/у для ноутбуків.

Матриця ноутбука є однією з його найбільш уразливих і дорогих деталей. Але часом виникає ситуація, коли сам ноутбук виходить з ладу, ремонтувати його, з тих чи інших причин, недоцільно. Якщо матрицякомп'ютера добре збереглася, її можна спробувати продати.
Інструкція
1
Пошкодити матрицю ноутбука дуже просто. Як правило, головною причиною її виходу з ладу стає закриття кришки ноутбука в ситуації, коли на клавіатурі лежить який-небудь предмет - наприклад, олівець або авторучка. Відновити пошкоджену матрицю неможливо, залишається єдиний варіант ремонту - її заміна. Матриці виходять з ладу досить часто, тому на них завжди є попит.
2
Перш ніж намагатися продати матрицю, оцініть її реальну вартість. Для цього визначте тип матриці, це можна зробити за документами ноутбука або відшукавши відповідну інформацію в мережі. Після цього знайдіть в інтернеті інформацію про продаж аналогічних комплектуючих. Як правило, нова матриця для ноутбука коштує від 3 до 7 тисяч рублів, ціна залежить від її розміру та характеристик.
3
Колишня у вжитку матриця завідомо коштуватиме дешевше нової, її конкретна ціна залежить від рівня збереження. Як правило, при покупці з рук зазвичай дивляться лише на стан поверхні екрану, так як перевірити справність матриці без установки неможливо. Тому перед продажем подбайте про те, щоб поверхня екрана була абсолютно чистою. Використовуйте для її впорядкування спеціальні чистячі серветки.
4
Продати матрицю можна кількома способами. Найпростіше віднести її в який-небудь сервісний центр, але в цьому випадку ви зможете продати її за дуже невисокою ціною. Ремонтним майстерням невигідно купувати вживані деталі за високими цінами, тому ви зможете розраховувати не більше ніж на дві третини її вартості з урахуванням зносу. Наприклад, якщо нова матриця коштує 3 тисячі рублів, що була у використанні - 2, то вам за неї в кращому випадку дадуть 1,5 тисячі рублів.
5
Додайте в газеті оголошення про продаж матриці, вкажіть типи ноутбуків, до яких вона підходить. Потрібну інформацію можна знайти в мережі. Відразу вкажіть ціну, це позбавить вас від зайвих дзвінків. Ймовірність того, що на матрицю знайдеться покупець, досить висока.
6
Якщо ви живете у великому місті, розмістіть оголошення про продаж на популярних міських сайтах. Обов'язково додайте якісну фотографію матриці. Не забувайте про те, що наявність покупців безпосередньо залежить від того, наскільки вигідно буде поданий товар. Тому подбайте про те, щоб фотографія була професійною. В крайньому випадку, знайдіть якісне зображення матриці в мережі.