Як перевірити датчик холу. несправність датчика холу мопед дельта.

В сучасних автомобілях серед маси інших деталей присутній важливий елемент - датчик-розподільник запалювання, інакше званий датчиком Холла. Цей датчик відповідає за розподіл імпульсів напруги на комутатор і свічки запалювання вашого автомобіля, тому автомобілісту будуть корисні навички, що дозволяють перевірити датчик Холла на предмет коректності його функціонування, а також у разі необхідності замінити його новим справним датчиком.
Інструкція
1
До виходу датчика Холла підключіть вольтметр і перевірте, які показники відображаються на вольтметрі. Якщо датчик справний, стрілка вольтметра показує величину від 0,4 В до тієї цифри, яка відрізняється від напруги не більше, ніж на 3 В. Якщо стрілка знаходиться нижче показника в 0,4 В - це означає, що датчик несправний, і його потрібно замінити.
2
Заміна датчика, в якому ви не впевнені, на датчик, який точно справний - це ще один спосіб перевірки працездатності датчика Холла.
3
Також ви можете використовувати імітацію датчика для перевірки його роботи. Виготовити имитирующее пристрій нескладно - для цього вам буде потрібно трьох контактним колодка з розподільника запалювання. Також вам знадобиться відрізок дроти.
4
Увімкніть запалювання і підключіть кінці проводу до виходів комутатора під номерами 3 і 6. Подивіться, чи дає з'єднання іскру. Якщо іскра з'являється - це говорить про несправності датчика; якщо ж іскри немає, значить, датчик Холла в порядку.
5
Щоб замінити несправний датчик на коректно функціонуюче пристрій, зніміть кришку розподільника запалювання (трамблера) і розгорніть колінвал. Мітка на коленвале повинна збігатися із середньою міткою на кришці механізму газорозподілу.
6
Запам'ятайте, в якому становищі знаходиться показник розподільника. Після цього відкрутіть трамблер за допомогою гайкового ключа і молотком вибийте сталеву трубку, яка фіксує муфту Маслоотражатель. Дістаньте трубку з механізму і зніміть муфту.
7
Витягніть вал з трамблера. Знайдіть клеми контактів датчика Холла і від'єднайте їх. Зніміть датчик, відтягніть регулятор і витягніть його, після чого встановіть новий, повторюючи всі описані вище дії у зворотному порядку.