Як збирати кутові кухні. кутова шафа на кухню зробити самому.

З усіх видів кухонь найбільш популярними є кутові. Вони зручні, практичні, добре вписуються в планування. Як правило, збірку кухонних меблів доручають фахівцям, однак ця робота цілком може бути виконана самостійно.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - шуруповерт;
  • - викрутка під хрест;
  • - плотницкий рівень.
Інструкція
1
Дуже важливо правильно вибрати кутову кухню, виходячи з розмірів приміщення. Визначте кількість шаф, їх взаємне розташування. Особливу увагу зверніть на кут - шафи в цьому місці повинні розташовуватися так, щоб відкриті дверцята і висунуті ящики не заважали один одному.
2
Якщо кухня буде виготовлена на замовлення, ретельно виміряйте приміщення, похибка в розрахунках не повинна перевищувати декількох міліметрів. За допомогою рівня обов'язково перевірте горизонтальність підлог і вертикальність стін у місці установки кухні. Враховуйте, що глибина навісних шаф повинна бути менше глибини нижніх. Обов'язково заздалегідь продумайте підведення води до мийки, слив, місце розташування газової плити та колонки (якщо вони є). Чим ретельніше ви продумати всі деталі, тим менше у вас виникне проблем при складанні.
3
Перед початком збирання кухні уважно ознайомтеся з наявними інструкціями. Зверніть увагу на те, що різні напрямні рейки для висувних ящиків, викочує ємностей і т.п. зручніше кріпити до того, як шафи будуть зібрані і встановлені, але лише в тому випадку, якщо місця для них заздалегідь розмічені.
4
Збірку починайте з центрального кута, зазвичай це мийна тумба. Зверніть увагу на те, що в її задній стінці, можливо, доведеться зробити кілька вирізів для підведення комунікацій. Це нормальна ситуація, тому не бійтеся щось зіпсувати - просто ретельно все виміряйте, щоб вирізи були зроблені в потрібних місцях. Забезпечте вільний доступ з внутрішнього простору тумби до вентилів, різьбовим з'єднанням гнучкого підведення і т.д. Якщо цього не передбачити, для заміни потекшей підводки вам доведеться розбирати частину кухні.
5
Тумби, як правило, збираються на гвинтах або шурупах. Встановивши мийну тумбу, перевірте правильність її положення, при необхідності поправте його за допомогою регульованих по висоті опор. Переконавшись, що тумба встановлена правильно, починайте по порядку встановлювати примикають до неї секції. Стінки сусідніх секцій стягуйте струбцинами, вирівнюйте гумовою киянкою до повного збігу кромок, потім скріпляйте. Такий порядок монтажу забезпечить абсолютну точність збірки.
6
Для навішування верхніх шаф спочатку визначте їх точне місце розташування, намітьте на стіні точки підвіски. У бетонних і цегляних стінах доведеться висвердлити отвори під шурупи або спеціальні гаки. Зверніть увагу на те, що діаметр отвору повинен бути трохи менше діаметра пластикової вставки. У цьому випадку після вкручування шурупа вставка розклинені в отворі і забезпечить надійне кріплення.