Як правильно сушити гриби.

За короткий період грибного сезону хочеться запасти якомога більше цих дарів природи. Взимку солоні, мариновані та заморожені грибочки будуть радувати своїм смаком і ароматом. У сушеному вигляді гриби можуть зберігатися до 3-х років. Правда, у хорошої господині вони так довго не залежуються, тому що з цього ароматного продукту можна приготувати величезну кількість страв.
Вам знадобиться
  • - гриби
  • - деко від плити
  • - пластмасовий піднос
  • - пергамент
  • - полотняна або товста х/б нитка
  • - товста циганська голка
  • - марля
Інструкція
1
Розберіть гриби за видами. Варто відзначити, що для засушування підходять не всі. Найчастіше в домашніх умовах сушать трубчасті грибочки. У пластинчастих часто присутня гіркоту, яка при сушінні не зникає. Винятком можуть бути опеньки, в них гіркоту не міститься. Добре для сушки підходять білі, підосичники, підберезники, маслюки, а також зморшки і рядки. У деяких грибів при сушінні значно поліпшуються смакові якості. Насамперед, це ставитися до білих грибів.
2
Очистіть гриби від забруднень. Призначені для сушіння гриби не миють, достатньо ганчірочкою струсити з них хвою, мох та інші забруднення. Дрібні сушать цілком, а великі ріжуть на невеликі частини. Великі ніжки ділять на коліщатка шириною 2-3 сантиметри.
3
Розкладіть гриби на вистелених пергаментом тацях. Відстань між ними має бути достатнім для вільної циркуляції повітря. Додайте підноси на балконі або лоджії. Готовність сушених грибів визначається досить просто: якщо при згинанні капелюшок зберігає еластичність, але ламається при зусиллі, значить, гриби пора прибирати на зберігання. Невеликі гриби або дрібно нарізані капелюшки сушаться швидше, важливо не пересушити їх і прибрати вчасно.
4
Візьміть товсту бавовняну нитку і велику голку. Невеликі гриби проколіть посередині капелюшки і розподіліть один за іншим по довжині всієї нитки. Такі грибні намиста можна сушити прямо на сонці. Прив'яжіть їх на невеликій відстані один від одного і накрийте шматком марлі, для того, щоб захистити від пилу і мух.
5
Розкладіть гриби на папір і залиште на сонці, щоб вони трохи підсушити. Потім розподіліть рівномірно на листі, який застелена пергаментом. Помістіть деко в духовку, розігріту до 60-70оС. Цей спосіб оптимальний для сушіння грибів. У міру просихання їх відразу прибирають і готують до зберігання.
Корисна порада
Зберігайте сушені гриби в полотняних мішечках або скляних банках з щільною кришкою. Зрідка перебирайте і стежте, щоб вони не покривалися пліснявою. Якщо вони стануть вологими і почнуть псуватися - НЕ пересушуйте їх. Від таких грибочків краще відразу позбутися.