Як повернути записи на стіні. Як на стіні видалити записи а потім відновити.

Якщо ви зареєстровані в соціальній мережі, наприклад «ВКонтакте», ви можете приймати особисті листи як приховані від сторонніх користувачів, так і доступні для загального перегляду повідомлення. В такому випадку коментарі розміщуються на стіні вашого акаунта. Якщо ви видалили записи на стіні, є можливість їх повернути.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб певні елементи аккаунта були доступні тільки друзям, вам потрібно обмежити перегляд вашої особистої сторінки, в тому числі записи на стіні. Якщо користувачі відзначають, що не можуть дивитися замітки на вашій стіні, і ви хочете дати можливість перегляду не тільки персонам з числа друзів, відвідайте розділ налаштувань аккаунта за посиланням "Налаштування", потім виберіть вкладку «Конфіденційність». Рядок «Хто бачить чужі записи і коментарі на моїй стіні» повинна стояти з відміткою «Всі користувачі». Ви можете дізнатися, як ваша сторінка відображається для інших користувачів, для цього натисніть на лінк, розташовану під кнопкою «Зберегти». Якщо вас все влаштовує, натисніть «Зберегти».
2
Різні ситуації могли змусити вас відключити коментування стіни. Щоб включити її знову, зайдіть в «Налаштування», далі вкладка «Загальне». Усунете мітки проти рядків: «Показувати тільки мої записи» і «Вимкнути коментування стіни». Зверніть увагу на той факт, що якщо ви поставили позначку поряд з першим пунктом, то за замовчуванням відобразяться тільки записи, зроблені вами, решта коментарів доступні за посиланням «до всіх записів». Після відключення коментування стіни, все замітки будуть видалені без можливості відновлення.
3
Якщо ви коментуєте чужу стіну і випадково натиснули на значок видалення (хрестик), ви помітите текст «Повідомлення видалено», а поруч буде посилання «Відновити». Вам потрібно натиснути на неї, щоб відновити свій коментар, таким чином ви можете видаляти і повертати повідомлення кілька разів. Після оновлення сторінки відновлення буде неможливо. Таким чином можна повернути фотографії, відеозаписи, графіті, музику і повідомлення, надіслані з додатків. Причому відновлювати таким чином повідомлення можливо на стінах спільнот і в коментарях до контенту сторінки (фoтo, відeo). Немає різниці, чиє повідомлення ви видаляєте, своє чи чуже, повернути його ви можете тим же способом.
4
В інших соціальних мережах, наприклад Facebook або «Однокласники», алгоритм повернення повідомлень і налаштувань приватності буде схожим, з тією лише різницею, що назви деяких функцій відрізнятимуться.