Як визначити хост.

Хост - це пристрій, призначений для надання сервісу у форматі «клієнт-сервер» в режимі сервера. Часто під хостом розуміється будь-який комп'ютер-сервер, підключений до локальної мережі або інтернету. Якщо ви бажаєте визначити хост якого-небудь домена, для цього є декілька способів.
Інструкція
1
Якщо домен був придбаний в службах Google, його хостом буде один з партнерів Google - GoDaddy.com або eNom.com. Щоб більш точно визначити хост, увійдіть в панель управління адміністратора служб. Для цього в рядку браузера введіть адресу https://google.com/a/name.com. При цьому name.com замініть ім'ям домена. Ім'я хоста шукайте в налаштуваннях домену, у вкладці імен домена.
2
Якщо домен не купувався в Google, шукайте хост по базі whois. Знайти безкоштовну базу даних whois можна, якщо ввести запит «безкоштовна whois» в пошуковий рядок будь-якого пошукача (Яндекс, Googl). З результатів пошуку виберіть компанію, що надає послугу безкоштовного запиту в базу даних whois. Найбільш великі сайти, що надають подібні послуги і не пов'язані з Google - це Network-Tools.com і Kloth.net. На сайті компанії введіть ім'я домену в поле і пошліть запит. У відповідь вам прийдуть не тільки ім'я реєстратора домену, але і не менше двох серверів цього домену.
3
Є й інший спосіб пошуку сервера на сервері імен NS. Введіть запит NS lookup в поле будь-якої пошукової системи. З результатів пошуку виберіть компанію, що надає послуги пошуку імен серверів через запити. До речі, вищезгадана компанія Kloth.net є найпопулярнішою серед сайтів, що шукають сервера через сервер імен. На вибраному вами сайті введіть в поле ім'я домену, а при відправці запиту натисніть рядок Any Record для показу всіх записів або NS Record для показу тільки записів NS. Результатом пошуку буде список імен серверів для конкретного домену.
4
Підведіть підсумки ваших пошуків. У більшості випадків ім'я реєстратора домену буде одночасно ім'ям хоста. Не забувайте, що реєстратор вказується тільки при запиті до бази даних whois. Але хостинг може надаватися і яким-небудь посередником. В останньому випадку імена серверів будуть містити інформацію про ім'я хоста.