Як носити ковпак.

Кожен сезон мода пропонує різні варіанти знайомої одягу в новій якості. Приміром, відносно недавно в моду увійшли довгі шапки - ковпаки. Якщо ви з тих людей, хто бажає бути в тренді, відповідати модним тенденціям і придбали собі такий головний убір, напевно ви задавалися питанням: як же правильно його носити? На цей рахунок немає однозначної відповіді. Але загальний принцип такий: чим оригінальніше ви надягнете шапку-ковпак, тим краще.
Інструкція
1
Є кілька рекомендацій, як носити шапку-ковпак. Дизайнери створили модель шапки з довгими «вухами», яка схожа на вушанку. Якщо вам дозволяє ваш зріст, ви можете розпустити «вуха» цього головного убору і носити його з будь відповідним одягом - наприклад, з курткою або з пальто.
2
Можна також обернути довгі кінці шапки-ковпака навколо шиї. Вийде щось на зразок шалі або шарфа. Це виглядає кумедно і оригінально. Крім того, ця шапка додатково утеплить вас в холодну пору року. Носіть шапку-ковпак з одягом у стилі «мілітарі», а також із спортивним одягом.
3
Крім моделей шапок у вигляді вушанок, цього року в моді довге шапки, які нагадують ковпак казкового персонажа або навіть носок. Ці забавні головні убори часто мають яскраві і соковиті кольори. Вони прекрасно підходять студентам, школярам або дітям. Якщо ви не проти трохи побешкетувати, ви можете приміряти на себе імідж веселого фріка.
4
Носіть довгу шапку з будь відповідним одягом, вільно спустивши ковпак вперед або назад. Зібравши шапку гармошкою на лобі, кілька разів підігніть її. Спробуйте надіти шапку злегка набік, щоб довгий хвіст ковпака спускався вам на плече. Довгий ковпак можна носити і іншим способом. Якщо ваша шапка виготовлена з тонких ниток, ви можете зав'язати її вузлом. А якщо ви любите екстравагантність і епатаж, надіньте цю шапку з гламурним вбранням.
5
Шапки-ковпаки часто прикрашені помпонами або китицями. Також на цих головних уборах можуть бути декілька невеликих пензликів або помпончікамі, або ж один великий помпон. З такими прикрасами шапку-ковпак носити зручніше, оскільки вони допомагають надати йому потрібну форму щонайкраще. Шапки з помпонами дуже мило виглядають на тендітних дівчат, які в них схожі на таких собі бешкетників. Якщо такий образ вам до душі, сміливо одягайте таку шапку.
6
До довгим шапкам-ковпакам підходять також рукавиці, светри і різнокольорові уггі. До цієї одязі прекрасно підійде озорное плаття або коротка спідничка з яскравими колготками.