Як надіти чохли на ВАЗ. Як одягти чохли на ваз 2107.

Захищаючи від зносу крісла «Жигулів», надягніть на них чохли, ідеально підходять до інтер'єру вашої машини. Виберіть вироби з щільною, приємною на дотик і стійкою до стирання тканини.
Вам знадобиться
  • - нові чохли для сидінь вашого автомобіля;
  • - міцна мотузка або відрізок дроту в вінілової оплетке;
  • - капроновий шнур діаметром 3 мм;
  • - голка і міцна нитка;
  • - комплект автомобільного інструменту.
Інструкція
1
Вийміть із заводської упаковки комплект захисних чохлів для крісел вашої моделі ВАЗ. Ознайомтеся з доданою до набору інструкцією і визначте призначення кожного його елемента.
2
Розкладіть чохли на рівній поверхні і зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені фіксують зав'язки. Якщо він недостатньо міцний, зніміть стандартні затяжки і замініть їх капроновими мотузками, або відрізком проводу в вінілової оплетке.
3
Встановивши нові надійні фіксатори, ви рівномірно розподіліть свої зусилля по всій поверхні чохла при його затягуванні і захистіть матеріал від розривів. Замість тасьомок, розташованих по краях вироби, вставте і пришити капроновий шнур діаметром 3 мм, купивши його у спеціалізованому рибальському магазині.
4
Не намагайтеся надіти і зафіксувати вироби, не знімаючи крісел з вашої машини. Врахуйте, що бажаючи прискорити процес, ви піддаєте нові захисні елементи передчасного зносу. Матеріал на нещільно прилеглих до сидінь чохлах, буде постійно збиватися, м'ятися і швидко прийде в непридатність.
5
Відкрутивши елементи кріплення, демонтуйте сидіння з салону автомобіля і надіньте на них нові захисні чохли. Виключаючи деформацію виробів в процесі експлуатації, надійно зафіксуйте їх на кріслах машини, щільно затягнувши посилені вами тасьми. Уважно перевірте всі місця з'єднань, встановіть сидіння на свої місця і прикрутіть їх за допомогою болтів і гайок.
6
Якщо ви придбали для своєї «Лади» шкіряні чохли, обтягуючі ними крісла з особливою обережністю. Пам'ятайте, що надмірне зусилля може привести до розриву або деформації дорогого матеріалу. Попереджаючи небажані наслідки, не полінуйтеся і пришити з тильних сторін шкіряних чохлів вертикальні блискавки для швидкої і безпечної фіксації виробів.
Корисна порада
Підігріваються чохли забезпечують найбільший комфорт і мають внутрішній каркас, що надає їм додаткову прочность.Модельний варіант виробів обладнаний технологічними отворами і надрізами, призначеними для підголівників, відкидаються спинок і ременів безпеки.