Як випрямити ніс. Як прибрати нородности засобами горб на носі.

Скільки існує людство - стільки люди хочуть бути красивими. Для цього використовується все, що можливо - і косметика, і модний одяг, витончена взуття, візаж і складні зачіски. Багато хто навіть вирішуються на радикальні заходи, вдаючись до пластичної хірургії. Однією з найпопулярніших косметологічних операцій є ринопластика. Якщо ви хочете випрямити ніс , вам знадобляться ці кілька порад.
Вам знадобиться
  • Для того щоб змінити форму носа вам буде потрібно хороший пластичний хірург.
Інструкція
1
Почніть з вибору клініки. Перегляньте відгуки в інтернеті про різні косметологічних установах та їх персоналі. В інтернеті люди зазвичай висловлюються вільніше і на форумах можна почерпнути багато корисної інформації.
2
Коли з вибором клініки ви визначитеся - сходіть на консультацію. На консультації обов'язково подивіться альбом з фотографіями пацієнтів, зроблених до операції і після неї. Якщо у вас виникнуть питання - обов'язково задайте їх хірургу.
3
Точно визначитеся з новою формою свого ніс а. Хірург повинен знати у всіх деталях, який ніс він повинен буде «виліпити» у вас на обличчі.
4
Перед операцією обов'язково пройдіть обстеження з допуску. Протипоказання: важкі захворювання внутрішніх органів, погана згортання крові, хронічні захворювання, актуальні захворювання органів дихання і психічні розлади.
5
Отже, ви здорові і зважилися на операцію. Операція по ринопластиці може тривати як 45 хвилин, так і кілька годин. Чим складніше завдання - тим довше триває операція.
6
Після операції вам потрібно буде пережити нетривалий поста період, і почекати, поки зійдуть набряки. На цьому процес по випрямленню ніс а буде закінчений.
Зверніть увагу
Ринопластика дозволена тільки після 16 років.
Корисна порада
Якщо ви зважилися на операцію - оцініть реально все «за» і «проти». Головних ризиків два: вам зроблять не той ніс, який ви хотіли, і можуть виникнути ускладнення і буде потрібно ще одна операція. Якщо в першому випадку ви випробуєте глибоке розчарування, то в другому - вам доведеться понести додаткові витрати.